szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Charlie Hunnam odchodzi z filmu 50 Twarzy Greya!

FILM 50 TWARZY GREYA: Charlie Hunnam zrezygnuje z filmu!

Plotki się potwierdziły! Studio Universal Pictures wydało w sobotę oświadczenie, w którym stwierdziło, że Charlie Hunnam nie zagra Christiana Greya. Sprawdź powód takiej decyzji!

Tagi: 50 twarzy greya, Charlie Hunnam, charlie hunnam 50 twarzy greya, charlie hunnam christian grey, charlie hunnam odchodzi z 50 twarzy greya, film 50 twarzy greya

FILM 50 TWARZY GREYA: Charlie Hunnam zrezygnuje z filmu!

fot: BULLS

Jeszcze niedawno były to tylko plotki. Teraz zostały potwierdzone. W sobotę, 12 października 2013, Universal Pictures wydało oświadczenie w którym czytamy, że Charlie Hunnam nie zagra głównej roli w 50 Twarzy Greya.

- Realizatorzy filmu Pięćdziesiąt Twarzy Greya i Charlie Hunnam, postanowili znaleźć innego odwrócę roli powierzonej Hunnamowi. Powodem jest napięty grafik telewizyjny aktora, który nie pozwala mu odpowiednio przygotować się do roli Christiana Greya - możemy przeczytać w oświadczeniu.

Przypomnijmy, że o odejściu aktora z obsady filmu, pisaliśmy jakiś czas temu. Pogłoskom zaprzeczyła wtedy sama autorka bestsellera.

Zobacz: FILM 50 TWARZY GREYA: Charlie Hunnam odchodzi z obsady?

Na razie nie wiadomo, kto zagra teraz przystojnego prezesa, Christina Greya. Fani z pewnością chcieliby, aby został nim Matt Bomer. Jak będzie - zobaczymy. Odejście Hunnama z produkcji jest sporym problemem, ponieważ została już ogłoszona oficjalna premiera filmu. Nakręcenie hitu w tak krótkim czasie, będzie raczej niemożliwe.

Jeśli chcecie śledzić na bieżąco najświeższe newsy dotyczące Christiana Greya w Polsce, zapraszamy na profil fanów 50 Twarzy Greya na Facebooku:www.facebook.com/50TwarzyGreya

Autor: kobi

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 13.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również