szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
50 Twarzy Greya, trwają spekulacje dotyczące obsadzenia głównych ról

Film 50 TWARZY GREYA: Czy Ashley Benson zagra Anastasię Steele?

Poślizg produkcyjny filmu 50 Twarzy Greya mocno irytuje fanów i powoduje kolejne spekulacje natemat obsadzenia głównych ról. Emocje budzą zwłaszcza postaci samego Greya i Anastasii Steele. Mówi się, że kochankę Greya mogłaby zagrać Ashley Benson. Co na to aktorka? Czy zgodzi się zagrać w 50 Twarzach Greya?

Tagi: 50 twarzy greya, film 50 twarzy greya, film 50 twarzy greya szczegoly, kino, kto zagra anastasię steele, kto zagra anastazję 50 twarzy greya, premiery kinowe

Film 50 TWARZY GREYA: Czy Ashley Benson zagra Anastasie Steele?

Ashley Benson raczej nie zagra Anastasii Steele w 50 Twarzach Greya

fot: BULLS

Film 50 Twarzy Greya: obsada reżysera oraz głównych postaci ciągle budzi emocje, bo nie podano jeszcze ani jednego pewnego kandydata. Na giełdzie nazwisk, które mogłyby wystąpić w filmie pojawiła się Ashley Benson, która miałaby zagrać Anastasię Steele. Co na to aktorka?

Oprócz samej Benson, fani 50 Twarzy Greya, wymieniają również inne gwiazdy Słodkich Kłamstewek: Lucy Hale i Troian Bellisario. O ile sama Hale po prostu wyraziła zainteresowanie udziałem w castingu, o tyle Ashley Benson podobno zabrała się do tego z wielkim zapałem i zdaniem obserwatorów, miała pilną potrzebę wystartowania w castingu do wspomnianej roli.

Tyle razy myślałam o tym filmie. Sama chyba nie umiem się do tego przekonać. Nie wiem czy byłabym w stanie to zrobić - komentuje Benson. Kocham tę książkę, przeczytałam wszystkie trzy części w tydzień, ale czytanie o tym, a zagranie w filmie, to dwie zupełnie inne rzeczy.

Tym samym, Benson mimo początkowej chęci, swoim niezdecydowaniem sama wyklucza się z wyścigu do roli Anastasii Steele. Dołączyła tym samym do Emmy Watson and Mili Kunis, aktorek, które nie są zainteresowane udziałem w 50 Twarzach Greya. Kto zatem zagra główną żeńską postać w nowej produkcji?

Jeśli chcecie śledzić na bieżąco najświeższe newsy dotyczące Christiana Greya w Polsce, zapraszamy na profil fanów 50 Twarzy Greya na Facebooku: www.facebook.com/50TwarzyGreya

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 27.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również