szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Dakota Johnson nago w 50 Twarzach Greya

FILM 50 TWARZY GREYA. Dakota Johnson nago! Aktorka całkiem nago w ostrej wersji filmu

Film 50 Twarzy Greya - Dakota Johnson nago! Aktorkę zobaczymy całkowicie nago w 50 Twarzach Greya. Bez trików filmowych, specjalnego oświetlenie i żadnych zasłon, Dakota Johnson pokaże się w pełnej krasie. Całość pojawi się tylko w wersji NC-17, czyli przeznaczonej dla widzów 17 plus. Przypomnijmy, że wcześniej pojawiły się informacje, że Jamie Dornan również pojawi się całkiem nago w 50 Twarzach Greya.

Tagi: 50 twarzy greya, 50 twarzy greya sceny rozbierane, dakota johnson nago, film 50 twarzy greya, jamie dornan

FILM 50 TWARZY GREYA. Dakota Johnson nago! Aktorka całkiem nago w ostrej wersji filmu

Dakota Johnson pojawi się całkowicie nago w ostrzejszej wersji filmu 50 Twarzy Greya

fot: BULLS

Dakota Johnson nago w 50 Twarzach Greya! Aktorkę zobaczymy całkiem rozebraną w śmiałych scenach z Jamie Dornanem, który, według zapowiedzi również objawi się w pełnej krasie. Mocne akcenty erotyczne pojawią się jedynie w wersji NC-17, czyli przeznaczonej dla widzów od 17 lat.

Trudno wyobrazić sobie film 50 Twarzy Greya, naładowany seksem i erotyką, w którym nie ma rozbieranych scen. A jednak znając filmowe triki i niechęć amerykańskich aktorów do rozbierania, tudzież korzystania z dublerów, możemy spodziewać się wszystkiego. Nic bardziej mylnego. Po pogłoskach o występie Jamiego Dornana w stroju Adama przed kamera, przyszła informacja, że Dakota Johnson również pojawi się całkiem nago.

Jak mówi osoba z otoczenia ekipy: - Jeżeli chcą nakręcić film erotyczny i odnieść sukces, nie mogą zrobić z tego filmu Disneya. Dlatego pokażą ich nago, zarówno Jamiego Dornana, jak i Dakotę Johnson. Inne źródło informuje także o gotowości odtwórcy Christiana Greya: - Dornan nie obawia się scen rozbieranych. Mało tego jest gotowy pokazać wszystko. Zresztą, Christian Grey właściwie cały czas chodzi nago, więc Dornan musi być na to gotowy. Śmiałe sceny i pełną nagość zobaczymy tylko w ostrzejszej wersji filmu 50 Twarzy Greya, przeznaczonej dla widzów powyżej 17-tego roku życia.

Jeśli chcecie śledzić na bieżąco najświeższe newsy dotyczące Christiana Greya w Polsce, zapraszamy na profil fanów 50 Twarzy Greya na Facebooku: www.facebook.com/50TwarzyGreya.

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 17.12.2013, Aktualizacja:

Zobacz również