szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Obsada 50 Twarzy Greya

Film 50 TWARZY GREYA. JENNIFER EHLE dołącza do obsady? Kogo zagra?

Powiększa się obsada 50 Twarzy Greya. W filmie zobaczymy prawdopodobnie Jennifer Ehle. Aktorka zagra matkę Anastasii Steele. Pasuje do Dakoty Johnson, filmowej Anastasii? 50 Twarzy Greya w kinach w sierpniu 2014.

Tagi: 50 twarzy greya, 50 twarzy greya jennifer ehle, 50 twarzy greya obsada, film 50 twarzy greya, film 50 twarzy greya aktorzy, jennifer ehle, kto zagra matkę Anastasii Steele

Film 50 TWARZY GREYA. JENNIFER EHLE dołącza do obsady? Kogo zagra?

Jennifer Ehle dołącza do obsady 50 Twarzy Greya

fot: BULLS

50 Twarzy Greya i kolejne nazwisko w obsadzie. Jennifer Ehle wcieli się prawdopodobnie w rolę matki Anastassii Steele. Jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów ostatnich lat zobaczymy w kinach w sierpniu 2014 roku. Póki co, pewne jest, że w filmie, w rolach głównych zobaczymy Datkotę Johnson i Charlie'ego Hunnama.

Zobacz także: FILM 50 TWARZY GREYA: Charlie Hunnam odchodzi z obsady? >>

43 - letnia Jennifer Ehle najprawdopodobniej zagra matkę Anastasii Steele, silną kobietę z południa Stanów Zjednoczonych, która ma już czwartego męża i trzeźwym okiem spogląda na świat. Najbardziej znaną kreację stworzyła w serialu Duma i Uprzedzenie w 1994 roku. Z reguły gra głównie drugoplanowe role, ale mogliśmy podziwiać jej talent w produkcjach oscarowych: Jak Zostać Królem czy Wróg Numer Jeden. Jennifer Ehle pojawiła się także w Idach Marcowych i Władcach Umysłu. Czy pasuje do swojej filmowej córki, Dakoty Johnson?

Zobacz także: TRAILER FILMU 50 TWARZY GREYA. Kiedy pojawi się oficjalny zwiastun 50 SHADES OF GREY? >>

Jeśli chcecie śledzić na bieżąco najświeższe newsy dotyczące Christiana Greya w Polsce, zapraszamy na profil fanów 50 Twarzy Greya na Facebooku:www.facebook.com/50TwarzyGreya

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 08.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również