szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Pierwsze informacje o castingu do ekranizacji 50 Twarzy Greya

FILM 50 TWARZY GREYA: Kto zagra Christiana Greya? Ruszył casting na obsadę filmu!

Obsada filmu 50 Twarzy Greya już wkrótce zostanie wybrana! W internecie pojawiły się informacje o castingu do roli Christiana Greya i Anastasii Steele. To oznacza, że nawet takie gwiazdy jak Robert Pattinson, Alex Pettyfer czy Matt Bomer będą musiały walczyć o rolę w filmie 50 Twarzy Greya! Jak producenci wyobrażają sobie Christiana i Anastasię?

Tagi: 50 twarzy greya, 50 twarzy greya aktorzy, 50 twarzy greya obsada, film 50 twarzy greya, kto zagra christiana greya

FILM 50 TWARZY GREYA: zwiastun kinowej adaptacji książki Pięćdzisiąt twarzy Greya

50 Twarzy Greya to bestsellerowa powieść erotyczna E.L. James

fot: BULLS

To już pewne. Wciąż nie wybrano aktorów, którzy zagrają Christiana Greya i Anstasię Steele w filmie 50 Twarzy Greya. Najlepszym dowodem na to mogą być ogłoszenia, które studio Universal Pictures miało zamieścić w internecie. Według amerykańskich serwisów plotkarskich, informacja była prawdziwa. Producenci ogłosili otwarty casting do roli Christiana i Anastasii. Jak wyobrażają sobie głównych bohaterów ekranizacji?

Anastasia Steele: kobieta, 20-25 lat, kaukaski typ urody, bardzo piękna, niewinna i niedoświadczona, lecz także bardzo inteligentna i bystra. Główna rola.

Christian Grey: mężczyzna, 25-33 lata, kaukaski typ urody, idealny mężczyzna, niezwykle przystojny, seksowny, pewny siebie i zadbany. Jego inteligencja i polot doprowadziły go do wielkiej fortuny. Główna rola.

To fragment ogłoszenia o castingu i najwyraźniej tak wyobrażają sobie głównych bohaterów producenci filmu. Co ciekawe, zgodnie z tymi założeniami, na rolę Christiana Greya nie ma szans ulubieniec polskich fanów serii - Matt Bomer. Matt ma bowiem 35 lat, czyli o dwa więcej niż oczekują tego producenci... Kolejny kandydat - Alex Pettyfer jest natomiast za młody! Alex ma 23 lata. W podanym przedziale mieści się jedynie Robert Pattinson, który ma 27 lat. Otwarty casting może jednak całkowicie zmienić listę potencjalnych faworytów do roli.

Jeśli chcecie śledzić na bieżąco najświeższe newsy dotyczące Christiana Greya w Polsce, zapraszamy na profil fanów 50 Twarzy Greya na Facebooku: www.facebook.com/50TwarzyGreya

Autor: SuDeK

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 05.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również