szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Pięćdziesiąt Twarzy Greya: kto zagra Christiana Greya w ekranizacji?

FILM 50 TWARZY GREYA. Kto zagra Christiana Greya? Somerhalder i Hedlund nie zagrają w filmie!

Kto zagra Christiana Greya? Największe szanse na rolę w filmie 50 Twarzy Greya ma wciąż Alex Pettyfer. Wiemy jednak, kto na pewno nie dostanie roli. Z wyścigu o udział w ekranizacji 50 Twarzy Greya wypadli właśnie Ian Somerhalder i Garrett Hedlund!

Tagi: 50 twarzy greya, 50 twarzy greya aktorzy, film 50 twarzy greya, kto zagra christiana greya

FILM 50 TWARZY GREYA. Kto zagra Christiana Greya? Somerhalder i Hedlund nie zagrają w filmie!

Ian Somerhalder i Garrett Hedlund nie mają już szans na rolę Christiana Greya

fot: BULLS

Aktorzy wciąż walczą o rolę Christiana Greya. Jest o co walczyć, bo obsada filmu 50 Twarzy Greya z pewnością zrobi wielką karierę i... wielkie pieniądze. Kto zagra Christiana Greya? Tej informacji wciąż nie potwierdzono, jednak wiemy, kto z pewnością nie ma już szans na rolę w ekranizacji.

Z wyścigu do obsady odpadł właśnie jeden z faworytów fanów książek E.L. James - Ian Somerhalder. Jego nazwisko pojawia się chyba najczęściej, zaraz po Macie Bomerze w dyskusjach o aktorze, który byłby najlepszym Christianem Greyem. Swego czasu krążyła nawet plotka, że sama autorka 50 Twarzy Greya wskazywała Iana jako swojego faworyta.

Zobacz: 50 TWARZY GREYA: Kto zagra Christiana Greya w filmie? IAN SOMERHALDER najlepszy według E.L. James! >>

Kolejnym wielkim przegranym okazał się mało znany w Polsce Garrett Hedlund. Jego nazwisko także przewijało się wśród potencjalnych kandydatów do roli Christiana Greya. Jednak gwiazda filmu Tron: Dziedzictwo też może pożegnać się z marzeniami o dołączeniu do obsady.

Według informacji amerykańskich mediów, panowie sami zrezygnowali z ubiegania się o rolę, bo nie chcieli dać się zaszufladkować... Owszem, aktor który przyjmie rolę Greya może być z nią kojarzony do końca swojej kariery i mieć problemy z otrzymywaniem kolejnych ról. Jednak udział w jednej z najbardziej oczekiwanych premier filmowych ostatnich lat, nie powinien tak naprawdę zaszkodzić niczyjej karierze... Decyzja wydaje się więc - delikatnie mówiąc - dziwna.

Na giełdzie nazwisk wciąż pozostają Matt Bomer, Robert Pattinson i chyba najmocniejszy obecnie kandydat - Alex Pettyfer. Pojawiały się już nawet informacje o tym, że Pettyfer ma już rolę w kieszeni.

50 TWARZY GREYA: Wiemy kto zagra Christiana Greya! To Alex Pettyfer!

E.L. James, autorka serii książek Pięćdziesiąt Twarzy Greya wciąż milczy jak zaklęta. Obstawiamy, że James doskonale bawi się, czytając nieustające spekulacje mediów i fanów. Premiera filmu już w sierpniu 2014. To oznacza, że obsada ekranizacji najpewniej jest już wybrana, lub właśnie kończą się ostatnie castingi. Czas ucieka...

Jeśli chcecie śledzić na bieżąco najświeższe newsy dotyczące Christiana Greya w Polsce, zapraszamy na profil fanów 50 Twarzy Greya na Facebooku: www.facebook.com/50TwarzyGreya

Autor: SuDeK

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 29.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również