szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Aaron Taylor-Johnson zagra w filmie 50 Twarzy Greya?

FILM 50 TWARZY GREYA: nowe plotki o obsadzie. Mąż reżyserki zagra w ekranizacji?

Film 50 Twarzy Greya wciąż nie ma potwierdzonej obsady! O rolę Christiana Greya mają ubiegać się Robert Pattinson, Alex Pettyfer i Matt Bomer. Jest też nowy kandydat - Aaron Taylor-Johnson, czyli... mąż reżyserki! Czy Aaron ma szansę na rolę w 50 Twarzach Greya?

Tagi: 50 twarzy greya, 50 twarzy greya aktorzy, 50 twarzy greya obsada, film 50 twarzy greya, pięćdziesiąt twarzy greya

FILM 50 TWARZY GREYA: nowe plotki o obsadzie. Mąż reżyserki zagra w ekranizacji?

Reżyserka filmu 50 Twarzy Greya - Sam Taylor-Johnson ze swoim mężem Aaronem

fot: BULLS

Kto zagra Christiana Greya? To pytanie pozostaje wciąż bez odpowiedzi, mimo że premiera filmu 50 Twarzy Greya zapowiedziana jest na 1. sierpnia 2014. Na niecały już rok przed premierą ekranizacji książki E.L. James wciąż nie znamy obsady. Nic więc dziwnego, że jak grzyby po deszczu pojawiają się kolejne plotki dotyczące filmu. Ta najnowsza dotyczy... męża Sam Taylor-Johnson!

Zobacz: 50 TWARZY GREYA: film wyreżyseruje Sam Taylor-Johnson >>

Aaron Taylor-Johnson poznał swoją żonę na planie filmu John Lennon. Chłopak znikąd w 2009 roku. Cztery lata później są już małżeństwem z dwójką dzieci. Mimo ogromnej różnicy wieku. Aaron ma 23 lata, Sam - 46. Mąż jest wziętym aktorem, natomiast Sam nie narzeka na brak pracy w związku z przygotowaniami do ekranizacji 50 Twarzy Greya. Chłopak opowiadał ostatnio w wywiadach, że chciałby spędzać z żoną więcej czasu. Pojawiły się informacje, że być może będzie się z nią spotykał w... pracy. Przez amerykańskie media przetoczyła się plotka, że Aaron może dołączyć do obsady 50 Twarzy Greya. Podsycał je sam aktor takimi wypowiedziami: Są szanse na wspólne projekty. To byłoby idealne!

Agencja reprezentująca Aarona stanowczo zaprzecza pogłoskom. Nie bierze udziału w castingu i nie zamierza pracować tej jesieni - przekonują agenci aktora. Wygląda więc na to, że mamy do czynienia z jedną z najbardziej absurdalnych spekulacji dotyczących filmu. Angaż męża byłby dla Sam zawodowym strzałem w stopę. Zarówno dla niej, jak i dla niego. Jednak producenci i twórcy filmu, w tym sama E.L. James muszą w końcu zrozumieć, że niekończąca się karuzela plotek zaczyna już szkodzić filmowi 50 Twarzy Greya. Wszyscy mamy już chyba dosyć rewelacji dotyczących ekranizacji. Czas na oficjalny komunikat...

Jeśli chcecie śledzić na bieżąco najświeższe newsy dotyczące Christiana Greya w Polsce, zapraszamy na profil fanów 50 Twarzy Greya na Facebooku: www.facebook.com/50TwarzyGreya

Autor: SuDeK

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 02.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również