szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Aktorzy w filmie "50 twarzy Greya" - kto gra kogo?

Film 50 twarzy Greya: Obsada. Kto zagra w 50 twarzy Greya?

Obsada filmu 50 twarzy Greya od samego początku wywołuje gorące dyskusje. Kto zagra Christiana Greya a kto Anastasię Steele? Kto wcieli się w rolę Mii, siostrę Christiana? Dziś wiemy już, kto zagra w filmie 50 twarzy Greya, i to także postacie trzecioplanowe. Zobaczcie jacy aktorzy wystąpią w ekranizacji erotycznej powieści E.L. James.

Tagi: 50 twarzy greya, 50 twarzy greya aktorzy, film 50 twarzy greya obsada

50 twarzy Greya

Film 50 twarzy Greya - obsada

fot: BULLS

Obsada filmu 50 twarzy Greya to od początku temat numer jeden wśród rzeszy fanów erotycznej powieści E.L James. W końcu każdy kto przeczytał książkę ma już swoje wyobrażenia odnoście wyglądu głównych bohaterów i pobocznych postaci.

Twórcy mieli nie lada wyzwanie, bo fani powieści chcieli, by aktorzy, którzy zagrają 50 twarzach Greya, byli nie tylko popularni, ale także jak najbardziej podobni do swoich książkowych pierwowzorów. Nie ukrywali przy tym, że w roli Christiana Greya najchętniej zobaczyliby któregoś z najseksowniejszych aktorów Hollywood, wśród których na pieszym miejscu wymieniany był Ryan Gosling.

Czy w końcu udało się skompletować wymarzoną obsadę 50 twarzy Greya? Niestety wielu nie przekonał wybór Jamie'ego Dornana do roli Christiana Greya i Dakoty Johnson do roli Anastasii Steele. Podobnie zaskoczeniem była informacja, że siostrę Greya, Mię, zagra brytyjska piosenkarka Rita Ora.

Kogo jeszcze zobaczymy w produkcji Sam Taylor-Johnson? Oto pełna obsada filmu 50 twarzy Greya. Poznajcie wszystkich aktorów grających w ekranizacji erotycznej powieści E.L. James.

poprzedni
nastepny
Jamie Dornan

Jamie Dornan jako Christian Grey. Główny bohater książki E.L. James jest zabójczo przystojny, perwersyjny i nieobliczalny. Czy brytyjski model sprosta tej odważnej roli?

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 28.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również