szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Seamus McGarvey autorem zdjęć do 50 Twarzy Greya

FILM 50 TWARZY GREYA. Operator Seamus McGarvey dołącza do ekipy filmu 50 TWARZY GREYA!

50 Twarzy Greya - kolejna wielka gwiazda w ekipie. Seamus McGarvey dołączył do twórców filmu 50 Twarzy Greya. Słynny irlandzki operator, to uznany twórca zdjęć do takich obrazów jak Avangers, Godziny, Musimy Porozmawiać o Kevinie czy Pokuta. Jaki ma pomysł na sfilmowanie bohaterów 50 Twarzy Greya?

Tagi: 50 twarzy greya, 50 twarzy greya zdjęcia, film 50 twarzy greya, operator seamus mcgarvey, seamus mcgarvey

FILM 50 TWARZY GREYA. Operator Seamus McGarvey dołącza do ekipy filmu 50 TWARZY GREYA!

Seamus McGarvey będzie autorem zdjęć filmu 50 Twarzy Greya

fot: BULLS

50 Twarzy Greya zyskało kolejną gwiazdę. Seamus McGarvey dołącza do ekipy 50 Twarzy Greya. Tym razem nie gwiazda aktorska, a jeden z najlepszych operatorów zasilił sztab wykonawczy ekranizacji. Pochodzący z Irlandii Północnej McGarvey będzie autorem zdjęć do 50 Twarzy Greya.

Ekipa, która nakręci jedną z najbardziej oczekiwanych produkcji wszech czasów już właściwie w komplecie. Ostatnim nabytkiem jest Irlandczyk, Seamus McGarvey. Autor zdjęć do takich obrazów jak: Godziny, Anna Karenina, Pokuta, Musimy Porozmawiać o Kevenie czy Avangers. Seamus McGarvey był dwukrotnie nominowany do Oscara, jest także zdobywcą nagród BAFTA. Jak poradzi sobie w erotycznej produkcji? Sam McGarvey skomentował: - Postaram się wykonać swoją pracę jak najlepiej, tak by nie zepsuć intymności poszczególnych scen.

Jako ciekawostkę warto dodać, że McGarvey jest także autorem teledysków tak znakomitych wykonawców jak: U2, Elton John, Robbie Williams, PJ Harvey. Czy za zdjęcia do 50 Twarzy Greya będzie ponownie nominowany do nagród Akademii?

Jeśli chcecie śledzić na bieżąco najświeższe newsy dotyczące Christiana Greya w Polsce, zapraszamy na profil fanów 50 Twarzy Greya na Facebooku: www.facebook.com/50TwarzyGreya.

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 16.12.2013, Aktualizacja:

Zobacz również