szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Robbert Pattinson zagra Christiana Grey'a?

FILM 50 TWARZY GREYA: Robert Pattinson nowym Christianem Grey'em?

Robert Pattinson zagra Christiana Greya w filmie 50 twarzy Greya? Po odejściu Hunnama, Pattison jest pierwszym kandydatem do tej roli. Zobacz jak jest naprawdę!

Tagi: 50 twarzy grey kto zagra christiana greya, 50 twarzy greya, film 50 twarzy greya, robert pattinson, robert pattinson christian grey

FILM 50 TWARZY GREYA: Robbert Pattinson nowym Christianem Grey'em?

fot: BULLS

Robert Pattinson będzie nowym Christianem Grey'em? Podczas jednego z wywiadów, autorka bestsellera E.L. James powiedziała, że Robert był jej pierwszym wyborem. Czyżby Pattinson miał wystąpić w filmie 50 twarzy Greya?

Musimy zasmucić wszystkich, którzy mieli taką nadzieję. Robert nie zagra Christiana. Ale dobra wiadomość jest taka, że chętnie przyjąłby tę rolę, gdyby mu ją zaoferowano. Aktor jest do tej pory kojarzony z serią Zmierzch w której zagrał główną rolę. Rola ta przysporzyła mu wielu fanek na całym świecie. Pattinson za wszelką cenę stara się zerwać z wizerunkiem, który zdobył za pomocą filmów. Czy główna rola w kolejnej serii filmów pomogłaby mu w tym?

Są także inne względy, przez które Robert nie zagra głównej roli. To przede wszystkim płaca. Charlie Hunnam, który zrezygnował z wcielenia się w główną postać, otrzymał za 125 tys. dolarów. Krocie w porównaniu ze zwyczajową pensją Pattinsona.

Nadal nie wiadomo, kto wcieli się w rolę przystojnego prezesa. Jeśli chcecie śledzić na bieżąco najświeższe newsy dotyczące Christiana Greya w Polsce, zapraszamy na profil fanów 50 twarzy Greya na Facebooku: www.facebook.com/50TwarzyGreya

Autor: kobi

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 18.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również