szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Nowe plotki dotyczące ekranizacji 50 Twarzy Greya

Film 50 TWARZY GREYA: Ryan Reynolds i Blake Lively w obsadzie ekranizacji?

Film 50 Twarzy Greya wciąż nie ma potwierdzonej obsady. Nie przeszkadza to w powstawaniu kolejnych plotek na temat ekranizacji. Kto zagra Christiana Greya i Anastacię Steele? Według najnowszych rewelacji Ryan Reynolds i Blake Lively!

Tagi: 50 shades of grey film, 50 twarzy graya film, 50 twarzy greya, 50 twarzy greya kiedy premiera, 50 twarzy greya plotki, film 50 twarzy greya, kto zagra w 50 twarzach greya, obsada 50 twarzy greya, piecdziesiat twarzy greya film, premiera 50 twarzy greya

Film 50 TWARZY GREYA: Ryan Reynolds i Blake Lively w obsadzie ekranizacji?

Ryan Reynolds i Blake Lively zagrają w filmie 50 Twarzy Greya?

fot: BULLS

Obsada filmu 50 Twarzy Greya to temat nieustających spekulacji. Według najnowszych plotek z Hollywood, producenci ekranizacji myślą o obsadzeniu w roli Christiana Greya i Anastacii Steele małżeństwa... I to nie byle jakiego. Na świeczniku są obecnie Ryan Reynolds i jego świeżo upieczona żona - Blake Lively!

Chemia pomiędzy nimi może być prawdziwym strzałem w dziesiątkę! - zapewniają producenci. Jest między nimi niezwykła iskra, w końcu są małżeństwem od kilku miesięcy, a wiadomo, że na początku związku zawsze jest najgoręcej - dodają osoby związane z produkcją filmu 50 Twarzy Greya.

Pomysł wydaje się interesujący. W końcu gorące sceny łóżkowe nie stanowiłyby problemu dla aktorskiej pary. Pytanie brzmi, czy ta słynna chemia nie będzie jednak przemawiać przeciwko takiej obsadzie... W końcu Christian Grey z głębokim uczuciem nie miał wiele wspólnego... ;) Co na to wszystko sami zainteresowani? Blake Lively i Ryan Reynolds oczywiście milczą na temat sensacyjnych plotek.

Czy ten serial z obsadą hitu E.L. James kiedykolwiek się skończy...? Jeśli chcecie śledzić na bieżąco najświeższe newsy dotyczące Christiana Greya w Polsce, zapraszamy na profil fanów 50 Twarzy Greya na Facebooku: www.facebook.com/50TwarzyGreya

Autor: SuDeK

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 21.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również