szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kiedy ekranizacja 50 TWARZY GREYA?

FILM 50 TWARZY GREYA w kinach już w sierpniu 2014!

Film 50 Twarzy Greya to najbardziej wyczekiwana ekranizacja książki na świecie. Kiedy premiera kinowa? Fani książki będą mogli zobaczyć ekranizację bestsellera już w sierpniu 2014. Znamy dokładną datę premiery filmu 50 Twarzy Greya!

Tagi: 50 shades of greya, 50 twarzy greya, film 50 twarzy greya, kiedy premiera 50 twarzy greya, kino, pięćdziesiąt twarzy greya

50 twarzy Greya! Muzyczna strona Greya! Tylko u nas muzyka do najgorętszych scen!

50 Shades of Grey, czyli 50 Twarzy Greya to jeden z największych książkowych bestsellerów ostatnich lat

fot: Materiały Prasowe

Fani książki 50 Twarzy Greya z niecierpliwością czekają na jej ekranizację. Każda kolejna informacja na temat obsady, reżysera i premiery filmu jest na wagę złota. Właśnie dlatego mamy prawdziwą gratkę dla wszystkich fanów książki. Znamy już oficjalną datę premiery najbardziej wyczekiwanej ekranizacji książki!

Najbardziej wyczekiwany film 50 Twarzy Greya będzie miał swoją premierę 1 sierpnia 2014! Dla wszystkich, którzy wybierają się do kina jest to bardzo dobra wiadomość. Oznacza to bowiem, że już niebawem rozpoczną się castingi do obsady filmu.

Kto zagra rolę Christiana Greya? Z ostatnich nieoficjalnych informacji wiemy, że do głównej roli przygotowuje się Alex Pettyfer. O rolę głównego bohatera zabiega także Robert Pattinson, który podobno niedawno spotkał się z autorką książki. Kto szykuje się do roli Anastasii Steele? Tego jeszcze nie wiadomo. Internauci i fani książki chcieliby w tej roli zobaczyć m.in. Ashley Benson, Blake Lively, Eve Hewson czy Emilię Clark.

Przeczytaj też: FILM 50 TWARZY GREYA: Robert Pattinson walczy o rolę Christiana Greya? >>

Ostateczna decyzja należy podobno jednak do Sam Taylor-Johnson, która zgodnie z oficjalnymi doniesieniami będzie reżyserowała film, oparty na książce, E. L. James. Tymczasem pozostaje nam czekać na kolejne rewelacje dotyczące ekranizacji 50 Twarzy Greya. Od dziś jednak fani książki mogą już spać spokojnie. Oficjalna data premiery filmu to 1 sierpnia 2014 i nic nie wskazuje na to, żeby miała się ona zmienić.

Zobacz także: 50 TWARZY GREYA: film wyreżyseruje kobieta! Sam Taylor-Johnson zajmie się przygodami Christiana Greya >>

Jeśli chcecie śledzić na bieżąco najświeższe newsy dotyczące Christiana Greya w Polsce, zapraszamy na profil fanów 50 Twarzy Greya na Facebooku: www.facebook.com/50TwarzyGreya

Autor: Monika P.

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 27.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również