szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Freddie Mercury: filmowa biografia

FREDDIE MERCURY. Film o wokaliście QUEEN jednak powstanie!

Freddie Mercury będzie miał filmową biografię. Film o Freddie'm Mercury'm jednak powstanie! Główną rolę w filmie zagra Ben Whishaw, a całość wyreżyseruje Dexter Fletcher. Czy producenci porozumieli się z pozostałymi muzykami Queen w kwestii scenariusza filmu o Freddie'm Mercury'm?

Tagi: freddie mercury, freddie mercury ben whishaw, freddie mercury film, freddie mercury sacha baron cohen

FREDDIE MERCURY. Film o wokaliście QUEEN jednak powstanie!

Ben Whishaw wystąpi jako legenda rocka, Freddie Mercury

fot: BULLS

Freddie Mercury jednak będzie miał filmową biografię! Wokół filmu o liderze grupy Queen narosło tyle legend i niedopowiedzeń i niejasności, że fani zwątpili czy obraz w ogóle powstanie. Ostatecznie całość wyreżyseruje Dexter Fletcher, zaś główną rolę zagra Ben Whishaw.

Kłopoty związane z filmem biograficznym o Freddie'm Mercury'm rozpoczęły się już na etapie pisania scenariusza. Odmienne koncepcje mieli scenarzyści, a zupełnie inaczej widzieli film byli członkowie Queen. Swoje trzy grosze dorzucił także pierwotny odtwórca roli Mercury'ego Sacha Baron Cohen. Ostatecznie ten ostatni zrezygnował z udziału w filmie.

Najnowsze wieści są jednak optymistyczne. Ogłoszono, że niebawem ruszają zdjęcia do filmu o wokaliście grupy Queen. W głównej roli zobaczymy Ben Whishawa, znanego z takich filmów jak Pachnidło czy Atlas Chmur. Film wyreżyseruje Dexter Fletcher. Większość widzów kojarzy Fletchera bardziej z aktorstwem, wystąpił m.in. w Doom.

Historia Freddiego Mercury'ego obejmie okres od powstania zespołu Queen, aż do słynnego koncertu Live Aid w 1985 roku. Wiadomo już, że zwyciężyła koncepcja ugrzecznionego scenariusza, toteż obraz będzie dość powierzchownie pokazywał fakty z życia prywatnego lidera Queen. Na razie nie podano przewidywanej daty premiery.

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 11.12.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...