szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Film o wokaliście Queen najprawdopodobniej nie powstanie

FREDDIE MERCURY: Film prawdopodobnie nie powstanie. SACHA BARON COHEN rezygnuje!

Freddie Mercury nie będzie miał filmowej biografii. Film o wokaliście Queen nie powstanie. Po wycofaniu się z projektu Sachy Barona Cohena, produkcja stoi pod znakiem zapytania. Czy są jeszcze szanse na film o Freddie'm Mercury?

Tagi: freddie mercury, freddie mercury film, freddie mercury sacha baron cohen, sacha baron cohen freddie mercury, sacha baron cohen jako freddie mercury, sacha baron cohen nie zagra Freddiego Mercury

FREDDIE MERCURY: Film prawdopodobnie nie powstanie. SACHA BARON COHEN rezygnuje!

Sacha Baron Cohen ostatecznie odmówił zagrania wokalisty Queen

fot: BULLS

Czy Freddie Mercury będzie miał filmową biografię. Po odejściu z ekipy Sachy Barona Cohena, realizacja produkcji jest zagrożona. Nie ma szans na porozumienie z odtwórcą Borata i jedynym kandydacie do roli Freddiego. Czy jest jeszcze szansa, że powstanie film o wokaliście Queen.

Zobacz także: SACHA BARON COHEN nie wystąpi jako FREDDIE MERCURY! Kłótnia z muzykami QUEEN >>

Spór między Cohenem, producentami i żyjącymi członkami Queen dotyczył kształtu filmu i historii w nim opowiedzianej. Baron Cohen chciał filmu o życiu i twórczości, a także słabościach i nałogach lidera Queen, zaś produkcja i członkowie zespołu optowali za bardziej uniwersalną historią dotyczącą twórców Bohemian Rhapsody. Poza tym producenci naciskali, by film trafił do każdego widza i nie miał ograniczeń wiekowych.

Zobacz także: FREDDIE MERCURY będzie miał filmową biografię? Reżyser NĘDZNIKÓW opowie o życiu lidera Queen >>

Bez odtwórcy głównej roli i braku woli porozumienia, film, przynajmniej zrealizowany przez aktualną ekipę, nie powstanie. Warto dodać, że w powstawanie produkcji o Mercurym, zaangażowani byli m.in. Robert De Niro, Tom Hooper i Peter Morgan.

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 03.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...