szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jack Gleeson kończy karierę aktorską

GRA O TRON. JACK GLEESON: Koniec a aktorstwem!

Gra o Tron bije rekordy popularności. Aktorzy Gry o Tron są zatem szczególnie narażeni na ekspansję fanów. Jack Gleeson, odtwórca jednej z najbardziej okrutnych i nielubianych postaci serialu, Joffreya Baratheona zdradził, że kończy z aktorstwem. Gleeson przyznaje, że po zakończeniu serialu Gra o Tron chce się poświęcić studiom, a potem pracy akademickiej.

Tagi: gleeson kończy karierę, gra o tron, jack gleeson, jack gleeson gra o tron

GRA O TRON. JACK GLEESON: Koniec a aktorstwem!

Jack Gleeson z Gry o Tron zdradził, że kończy z aktorstwem

fot: BULLS

Gwiazda Gry o Tron rezygnuje z aktorstwa. Jack Gleeson, odtwórca jednej z najbardziej charakterystycznych i jednocześnie okrutnych postaci serialu, przyznał, że po jego zakończeniu, kończy z aktorstwem.

21-letni Gleeson, chwalony przez krytykę za rolę Jeoffreya Baratherona, zdradził w wywiadzie dla Saturday Night Show irlandzkiej telewizji RTE, że nie chce już być aktorem. Gleeson przyznał, że przystępując do grania w wieku 17 lat, miał taki plan na życie, jednak po latach spędzonych na planie, rezygnuje z tego zajęcia.

Gwiazdor Gry o tron dodaje, że sama popularność, imprezy, wywiady i nieustanne dowody sympatii czy antypatii widzów, to nie jego świat. Prywatnie Gleeson studiuje filozofię i teologię. Jak sam mówi, w przyszłości nie wyklucza kariery akademickiej. Czy okrutnik i sadysta z Gry O Tron może jeszcze zmienić zdanie?

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 27.11.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
17-letnia gwiazda serialu Gra o tron wyproszona z poczekalni dla business klasy!
17-letnia gwiazda serialu Gra o tron ...

British Airways nie wpuściło nieletniej Maisie Williams do VIP-owskiej poczekalni! Kierownictwo obawiało się, że 17-letnia gwiazda Gry o tron wykorzysta dostęp do nielegalnych używek. Sprawdź, dlaczego Maisie musiała wynieść się do zwykłej ...

Nikolaj Coster-Waldau w sesji dla Magazyn C. Seksowny Jaime Lannister z Gry o tron!
Nikolaj Coster-Waldau w sesji dla Magazyn ...

Nikolaj Coster-Waldau czyli serialowy Jamie Lannister uchodzi za jednego z najprzystojniejszych aktorów. Ostatnio gwiazda serialu Gra o tron coraz częściej pojawia się na okładkach magazynów. Zobaczcie jak Nikolaj wypadł najnowszej sesji!

GRA O TRON. Będą kolejne sezony kultowego serialu. Powstanie 5. i 6. seria!
GRA O TRON. Będą kolejne sezony ...

Gra o Tron nie zniknie z ekranów. Będą kolejne sezony Gry o Tron. Stacja HBO, po sukcesie pierwszego odcinka czwartej serii, już zapowiedziała produkcję kolejnych sezonów. Podobno Gra o Tron będzie miała ...