szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Gwiazdy, która mają dziecko dzięki surogatce

Gwiazdy które skorzystały z pomocy surogatki

Korzystanie z usług surogatki to w Hollywood już moda czy jedyne możliwe wyjście? Na taką formę poczęcia własnego dziecka zdecydowali się znani geje: Elthon John, Ricky Martin i Matt Bomer, a także kobiece gwiazdy, takie jak Sarah Jessica Parker.

Tagi: aktorzy surogatka, gwiazdy adopcja, gwiazdy plotki, gwiazdy surogatka, jak poznałem wasza matkę, matt bomer, oprah zwierzenia gwiazd, ricky martin dzieci, sarah jessica parker surogatka, surogatka, surogatka hollywood

Gwiazdy które skorzystały z pomocy surogatki

Surogatki w Hollywood

fot: sxc.hu

Ricky Martin

Seksowny piosenkarz postanowił ujawnić swoją orientację seksualną zaraz po urodzeniu bliźniaków Valentino i Matteo, które w 2008 roku wydała na świat anonimowa surogatka. Gdybym nie ujawnił swojej orientacji seksualnej, czego mógłbym ich nauczyć? Jak kłamać? - tak Ricky uzasadniał swoją decyzję u Oprah. Nie chcę, by moja rodzina opierała na kłamstwie. Chcę żeby wiedzieli kim jestem. Chcę by byli dumni ze swojego taty. Chcę by byli dumni z siebie i swojej rodziny – dodał.

Nicole Kidman and Keith Urban

Nicole Kidman była już mamą Connora i Isabelli, których adoptowała z byłym mężem Tomem Cruisem, kiedy zdecydowała się na kolejne dziecko. Córeczkę Sunday Rose ze związku z piosenkarzem country Keithem Urbanem urodziła naturalnie. Dwa lata później para powitała w rodzinie Faith – dziewczynkę, którą wydała na świat surogatka. Żadne słowa nie są w stanie oddać niesamowitej wdzięczności, jaką czujemy dla każdego, kto wsparł nas w trakcie tego procesu – takie wyznanie Australijczyków pojawiło się prasie krótko po porodzie.

Sarah Jessica Parker and Matthew Broderick

Nie dokonałabym tego wyboru jeśli byłabym w stanie zajść w zdrową ciążę od kiedy urodziłam mojego synka – tak swoją decyzję o wynajęciu surogatki tłumaczyła gwiazda serialu Seks w wielkim mieście. Niestety paparazzi zamienili życie surogatki w piekło. Prześladowali ją na każdym kroku, a nawet ujawnili jej dane osobowe. Zamieszanie ustało gdy w 2010 roku na świat przyszły bliźniaczki Sary: Tabitha i Marion.

Neil Patrick Harris

Surogatka obdarzyła bliźniakami także gwiazdę serialu Jak poznałem Waszą matkę i jego długoletniego parnera Davida Burtka. Użyliśmy dwóch jajeczek – jednego z mojej spermy, drugiego ze spermy Davida i oba zaowocowały – opowiadał świeżo upieczony tata magazynowi People. Dwujajowe bliźniaki Harper i Gideon są ich oczkiem w głowie.

Elton John

Na rodzicielstwo dosyć późno zdecydował się 65-letni dzisiaj Elthon John. Był już ojcem chrzestnym gromadki cudzych dzieci (m.in. wszystkich synów Victorii i Davida Beckhamów), gdy postanowił wychować własne. W Boże Narodzenie 2010 roku wraz ze swoim partnerem Davidem Furnishem powitali w rodzinie syna Zachary'ego.

Matt Bomer

Na wspólne spacerki z dziećmi z Elthonem Johnem lubi umawiać się Matt Bomer, przystojny złodziej z serialu White Collar i seksowny strepteaser z filmu Magic Mike. Dzięki pomocy surogatki, wraz z publicystą Simonem Hallsem wychowują trzech synów, w tym bliźniaków.

Autor: monroe

Zdjęcia: sxc.hu

Publikacja: 11.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...