szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Muzyka do filmu Jack Strong

JACK STRONG. Muzyka Jana Duszyńskiego z filmu JACK STRONG

Jack Strong, nowy film Władysława Pasikowskiego. Jack Strong zachwycił widzów i krytykę nie tylko obrazem. Doceniono również znakomitą muzykę, która idealnie współgra z dramatycznym obrazem. Ścieżka dźwiękowa do filmu Jack Strong, jest już dostępna na CD. Kto skomponował muzykę do filmu o pułkowniku Kuklińskim?

Tagi: jack strong, jack strong dorociński, jack strong muzyka, JACK STRONG OPINIE, jack strong w kinach kiedy

JACK STRONG. Zwiastun nowego filmu Władysława Pasikowskiego. Wideo

Marcin Dorociński zagrał pułkownika Ryszarda Kuklińskiego w filmie Jack Strong

fot: jackstrongfilm.com

Jack Strong, nowy film Władysława Pasikowskiego z brawurową rolą Marcina Dorocińskiego. Krytycy i widzowie podkreślają perfekcję wykonania, znakomitą akcję i doskonałą konstrukcję dramatyczną, mimo że pod względem faktograficznym, film musiał zostać mocno uproszczony. Warto również podkreślić znakomitą muzykę, skomponowaną przez Jana Duszyńskiego, znanego już z kompozycji do filmu Pokłosie.

Film Pasikowskiego ma wiele zwrotów akcji, dramatycznych momentów, ale także mocnych punktów, które zyskują na znaczeniu właśnie dzięki muzyce Duszyńskiego. Okazuje się, że skompilowana na płycie ścieżka dźwiękowa nic nie traci bez obrazu. Zachowano bowiem fragmenty dialogów w wykonaniu wspaniałych aktorów: Marcina Dorocińskiego, Mariusza Bonaszewskiego, Mirosława Baki czy Zbigniewa Zamachowskiego.

Muzykę ze ścieżki dźwiękowej do filmu Jack Strong wykonała Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia pod dyrekcją Szymona Bywalca.

Autor: mkusy

Zdjęcia: jackstrongfilm.com

Publikacja: 13.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
JACK STRONG: Opinie o filmie. Co Zbigniew Zamachowski sądzi o filmie Jack Strong? WIDEO
JACK STRONG: Opinie o filmie. Co ...

Film Jack Strong wszedł na ekrany kin i miał swoją premierę we wtorek, 04.02.2014. Czy warto obejrzeć film Jack Strong? Poznaj opinie na temat filmu! Zbigniew Zamachowski zdradził, co sądzi ...

JACK STRONG. Kiedy premiera nowego filmu Władysława Pasikowskiego?
JACK STRONG. Kiedy premiera nowego filmu ...

Jack Strong, thriller w reżyserii Władysława Pasikowskiego w kinach od 7 lutego 2014. Nowy film twórcy Psów to historia najsłynniejszego polskiego szpiega pułkownika Ryszarda Kuklińskiego. W roli głównej Marcin Dorociński.