szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jack Strong, nowy film Władysława Pasikowskiego

JACK STRONG. Zwiastun nowego filmu Władysława Pasikowskiego. Wideo

Jack Strong, polityczny thriller w reżyserii Władysława Pasikowskiego w kinach od 7 lutego 2014. Historia słynnego szpiega CIA, pułkownika Ryszarda Kuklińskiego, który w samym sercu komunizmu współpracuje z USA i zapobiega zimnej wojnie. Zdrajca czy bohater? W rolach głównych Marcin Dorociński i Maja Ostaszewska. Zobacz zwiastun filmu Jack Strong.

Tagi: jack strong, jack strong dorociński, jack strong kiedy premiera, jack strong w kinach kiedy, jack strong zwiastun, jakc strong premiera

JACK STRONG. Zwiastun nowego filmu Władysława Pasikowskiego. Wideo

Marcin Dorociński zagrał pułkownika Ryszarda Kuklińskiego w filmie Jack Strong

fot: jackstrongfilm.com

Nowy film Władysława Pasikowskiego, Jack Strong, w kinach już od 7 lutego 2014. Twórca Krolla, Psów i Pokłosia, zrealizował tym razem polityczny thriller o historii pułkownika Ryszarda Kuklińskiego.

Zobacz także: JACK STRONG. Kiedy premiera nowego filmu Władysława Pasikowskiego? >>

Historia polskiego żołnierza o pseudonimie Jack Strong, to jeden z najbardziej niesamowitych przypadków w dziejach światowej polityki. Pułkownik Ryszard Kukliński, oficer Wojska Polskiego i bliski współpracownik generała Jaruzelskiego, w środku stanu wojennego i w przeddzień zimnej wojny, przekazuje poufne informacje CIA. Jack Strong, bo taki pseudonim obrał Kukliński, przekazuje tajne materiały, a polski kontrwywiad orientuje się, że w szeregach armii, działa agent. Kukliński musi uciekać na zachód.

Zobacz także: Marcin Dorociński: wywiad wideo na planie filmu Jack Strong >>

Historia polskiego szpiega do dziś budzi sporo kontrowersji. Dla jednych Kukliński jest bohaterem, dla innych zdrajcą. Władysław Pasikowski, po raz kolejny mierzy się z trudną polską historią. Czy obraz pomoże rozstrzygnąć kontrowersje dotyczące postawy pułkownika? W tytułową rolę wciela się Marcin Dorociński, a w filmie pojawiają się także Maja Ostaszewska, Krzysztof Globisz, Krzysztof Pieczyński, Ireneusz Czop oraz goście z USA: Dagmara Domińczyk i Patrick Wilson.

Premiera filmu Jack Strong 7 lutego 2014 roku. Zobacz zwiastun filmu Jack Strong:
Autor: mkusy

Zdjęcia: jackstrongfilm.com

Publikacja: 01.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
JACK STRONG. Muzyka Jana Duszyńskiego z filmu JACK STRONG
JACK STRONG. Muzyka Jana Duszyńskiego z ...

Jack Strong, nowy film Władysława Pasikowskiego. Jack Strong zachwycił widzów i krytykę nie tylko obrazem. Doceniono również znakomitą muzykę, która idealnie współgra z dramatycznym obrazem. Ścieżka dźwiękowa do filmu Jack Strong, jest ...

JACK STRONG: Opinie o filmie. Co Zbigniew Zamachowski sądzi o filmie Jack Strong? WIDEO
JACK STRONG: Opinie o filmie. Co ...

Film Jack Strong wszedł na ekrany kin i miał swoją premierę we wtorek, 04.02.2014. Czy warto obejrzeć film Jack Strong? Poznaj opinie na temat filmu! Zbigniew Zamachowski zdradził, co sądzi ...

JACK STRONG. Kiedy premiera nowego filmu Władysława Pasikowskiego?
JACK STRONG. Kiedy premiera nowego filmu ...

Jack Strong, thriller w reżyserii Władysława Pasikowskiego w kinach od 7 lutego 2014. Nowy film twórcy Psów to historia najsłynniejszego polskiego szpiega pułkownika Ryszarda Kuklińskiego. W roli głównej Marcin Dorociński.