szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Nowy film o przygodach agenta Jamesa Bonda pojawi się dopiero w 2016 roku!

NOWY JAMES BOND dopiero w 2016 roku? Nie będzie szybkiego powrotu agenta 007

James Bond powróci po raz 24... ale dopiero w 2016 roku. Mimo iż po gigantycznym sukcesie komercyjnym Skyfall, spodziewano się rychłej produkcji następnej części, na agenta 007 będziemy musieli trochę poczekać. Na szczęście jedno jest pewne: Daniel Craig pozostanie Bondem!

Tagi: daniel craig, daniel craig skyfall, James Bond, james bond skyfall, kiedy kolejna część Bonda, kiedy nowy Bond, nowy film James Bond, Sam mendes już nie wyreżyseruje bonda

JAMES BOND dopiero w 2016 roku? Nie będzie szybkiego powrotu agenta 007

Daniel Craig wcieli się ponownie w rolę Jamesa Bonda, ale dopiero w... 2016 roku

fot: BULLS

Na Jamesa Bonda przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Choć wszystko wskazywało na to, że na fali sukcesu Skyfall, agent 007 i jego przygody powrócą dość szybko, kolejna, 24. część filmu o przygodach agenta Jej Królewskiej Mości obejrzymy dopiero w 2016 roku. Niezwykły sukces Skyfall zaskoczył wszystkich - film zarobił ponad miliard dolarów w kinach na całym świecie. Tym bardziej dziwnym wydaje się fakt pokaźnego odsunięcia w czasie, produkcji kolejnych części. A jednak!

W jednym z wywiadów producenci wyjawili, że mają nadzieję, że Bonda nr 24 uda się wprowadzić do kina w ciągu najbliższych trzech lat. Warto dodać, że zwrot producentów jest dość ogólny i mało precyzyjny. Twórcy podkreślili, że wciąż trwają prace nad scenariuszem, a zarys fabuły przygotowali Sam Mendes i John Logan. Niestety reżyser ostatniego Bonda odrzucił ofertę dalszej współpracy, stąd poszukiwania godnego następcy trwają.

Pozostaje mieć nadzieje, że poszukiwania, prace nad filmem i forma samego Craiga - Bonda pozostaną bez zarzutu!

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 20.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
JAMES BOND: DEVIL MAY CARE. Nowy film o przygodach Jamesa Bonda! Ujawniono tytuł
JAMES BOND: DEVIL MAY CARE. Nowy ...

Tytuł 24. części filmowych przygód Jamesa Bonda ujawniony! Devil May Care, tak będzie nazywał się nowy film o przygodach agenta 007. W roli głównej, ponownie Daniel Craig. Premiera jesienią 2015 roku.

Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...