szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jamie Dornan coraz częściej typowany na odtwórcę roli Greya! Zobacz, jak wygląda model!

FILM 50 TWARZY GREYA: Jamie Dornan zagra Christiana Greya?

Jamie Dornan jest najczęściej typowany jako odtwórca głównej roli męskiej w filmie 50 Twarzy Greya. Przystojny model do tej pory znany był głównie z reklam bielizny Calvina Kleina, w których prezentował swoje piękne ciało. Zobacz, jak wygląda Jamie Dornan i oceń czy pasuje do roli Greya!

Tagi: 50 twarzy greya, christian grey, jamie dornan, jamie dornan zagra christiana greya, kto zagra christiana greya, kto zagra christiana greya? 50 twarzy greya film

Jamie Dornan - model Calvina Kleina zagra Christiana Greya?

fot: Materiały Prasowe

Model jest coraz częściej typowany jako idealny odtwórca roli seksownego Greya. Po odejściu Charliego Hunnama, który nieoczekiwanie dla wszystkich zrezygnował z udziału produkcji wiele osób uważa, że to właśnie Jamie Dornan powinien zająć zwolnione przez niego miejsce.

Charlie Hunnam znany m.in. z serialu Synowie Anarchii oddał rolę Greya tłumacząc się innymi zobowiązaniami zawodowymi. To oficjalna wersja, mówi się jednak o tym, że aktor ugiął się pod presją oczekiwań wobec filmu. Odważne i mocne sceny erotyczne, duża ilość przemocy i krytyka pod adresem 50 Twarzy Greya, to jednak coraz częściej podawane powody jego rezygnacji.

Przypomnijmy, że następca Charliego Hunnama zagra u boku Dakoty Johnson, która została już wybrana do roli Anatsazji. Lista potencjalnych odtwórców roli Greya jest dość długa i znajdują się na niej Alexander Skarsgard, Theo James czy Christian Cooke. Obok Skarsgarda to właśnie Jamie Dornan wymieniany jest jako faworyt producentów filmu.

Jamie, oprócz pozowania i brału udziału w kampaniach Calvina Kleina ma już na swoim koncie drugoplanowe role filmowe. Mogliśmy go oglądać m.in. w filmie Maria Antonina, gdzie zagrał parę epizodów.

Zobacz, jak prezentuje się Jamie Dornan! Pasuje do roli Greya?

Jeśli chcecie śledzić na bieżąco najświeższe newsy dotyczące Christiana Greya w Polsce, zapraszamy na profil fanów 50 Twarzy Greya na Facebooku:www.facebook.com/50TwarzyGreya

poprzedni
nastepny
Jamie Dornan - model Calvina Kleina zagra Christiana Greya?
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: J.M.

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 17.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również