szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Rekord frekwencji podczas premiery filmu Jesteś Bogiem

Jesteś Bogiem - najlepszy film 2012 roku?

Jesteś Bogiem - film o Paktofonice, legendarnej grupie hip-hopowej, i jej zmarłym tragicznie liderze Magiku zanotował rekord frekwencji 2012 roku. A liczba fanów filmu na Facebooku przekroczyła już 131 tysięcy i stale rośnie.

Tagi: fokus, fokus doda, jestes bogiem, jestes bogiem download, jestes bogiem premiera, jestes bogiem teledysk, jestes bogiem zwiastun, jesteś bogiem, magik, paktofonika film, paktofonika historia, rahim

Jestem Bogiem - najlepszy film 2012 roku?

fot: Materiały prasowe Kino Świat

Film w pierwsze trzy dni wyświetlania obejrzało 373 796 widzów. Lepszy wynik w polskim kinie uzyskał tylko Pan Tadeusz (424 895 widzów w weekend otwarcia) oraz Kochaj i tańcz (393 803 widzów). Jesteś Bogiem ma już 131 tysięcy fanów na Facebooku, jego zwiastun w serwisie Youtube obejrzało blisko 1 400 000 osób, a promujący go teledysk – blisko 214 tysięcy osób. I liczby te stale rosną!

Dorociński pod wrażeniem młodych aktorów z Jesteś Bogiem

Marcin Dorociński, który zagrał w filmie Leszka Dawida drugoplanową rolę, opowiadał jak trafił na plan Jesteś Bogiem: Gdy dowiedziałem się, że Leszek zaczyna kręcić, ubłagałem moją agentkę, by mnie jakoś tam wcisnąć. Wiedziałem, że jestem za stary, by zagrać którąś z głównych postaci, ale zgodziłbym się na cokolwiek, choćby rolę stołka czy okładki na płyty. Aktor nie krył także swojego podziwu dla młodszych kolegów z planu: Jak patrzyłem na nich w czasie zdjęć, bałem się, że tak bardzo chcieli być w tamtym świecie, że będzie im trudno wrócić do tego normalnego. To widać na ekranie. Chłopcy się nie oszczędzają i dają z siebie wszystko.

Obraz Jesteś Bogiem wyprodukowany został przez Studio Filmowe KADR, w którym wcześniej powstały m.in. Rewers, Sala samobójców i Baby są jakieś inne.

Jesteś Bogiem to porywająca historia trzech chłopaków: Rahima, Fokusa i Magika, który zawarli "pakt przy dźwiękach głośnika" i założyli zespół, który stał się głosem młodego pokolenia Polaków. Obsadzony w roli Magika Marcin Kowalczyk został nagrodzony w Gdyni za profesjonalny debiut aktorski, natomiast Dawid Ogrodnik jako Rahim oraz Tomasz Schuchardt jako Fokus otrzymali nagrody za drugoplanowe role męskie.

Autor: monroe

Zdjęcia: Materiały prasowe Kino Świat

Publikacja: 25.09.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Kolejny sukces JESTEŚ BOGIEM! Marcin Kowalczyk z Nagrodą im. Zbyszka Cybulskiego!
Kolejny sukces JESTEŚ BOGIEM! Marcin Kowalczyk ...

Marcin Kowalczyk, odtwórca roli Magika w filmie Jesteś Bogiem, został jubileuszowym pięćdziesiątym laureatem Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego. Aktor, który konkurował m.in. z Joanną Kulig, Agnieszką Grochowską i Piotrem Głowackim, uhonorowany został ...