szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Johnny Depp nagrodzony przez fryzjerów

JOHNNY DEPP nagrodzony przez fryzjerów! Niezwykłe wyróżnienie dla JOHNNY'EGO DEPPA

Johnny Depp nagrodzony! Johnny Depp wyróżniony przez Gildię Charakteryzatorów i Stylistów Fryzur. Aktor zostanie doceniony za niezwykłą cierpliwość i trud poddawania się charakteryzacji. Johnny Depp odbierze nagrodę podczas gali 15 lutego 2014.

Tagi: Johnny Depp, johnny depp 2014, johnny depp biografia, johnny depp charakteryzacja, johnny depp nagroda, johnny depp nagrodzony

JOHNNY DEPP nagrodzony przez fryzjerów! Niezwykłe wyróżnienie dla JOHNNY'EGO DEPPA

Johnny Depp z nagrodą od fryzjerów i charakteryzatorów

fot: BULLS

Johnny Depp doceniony za fryzury i charakteryzację. Specjalna nagroda dla Johnny'ego Deppa od Gildii Charakteryzatorów i Stylistów Fryzur. Nagrodę wręczy Joel Harlow, który w przeszłości współpracował niejednokrotnie z Deppem.

Złośliwi mówią, że to najbardziej odpowiednia nagroda na tym etapie kariery Johnny'ego Deppa. Joel Harlow, słynny charakteryzator, który pracował z Deppem przy m.in. Mrocznych Cieniach, Jeźdźcu Znikąd i dwóch częściach Piratów z Karaibów wręczy aktorowi specjalne wyróżnienie. Depp zostanie jako pierwszy doceniony za cierpliwość w znoszeniu charakteryzacji i zdolność do poświęceń przy zmianie wizerunku. Gala wręczenia nagrody odbędzie się 15 lutego 2014 roku.

Przypomnijmy, że Johnny Depp miał zagrać tytułową postać w filmie Dr Strange. Ostatecznie nie jest już brany pod uwagę.

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 29.01.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
JOHNNY DEPP na nowej płycie VANESSY PARADIS! Para znów razem?
JOHNNY DEPP na nowej płycie VANESSY ...

Johnny Depp i Vanessa Paradis razem? Tak, ale na razie tylko na płycie! Już 13 maja 2013 roku, trafi do sklepów krążek Vanessy zatytułowany Love Songs. Wśród zaproszonych gości znalazł się długoletni ...