szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Karl Lagerfeld kręci film o Coco Chanel z Keirą Knightley w roli głównej

KEIRA KNIGHTLEY zagra Coco Chanel w filmie Karla Lagerfelda!

Keira Knightley wcieli się w rolę Coco Chanel w krótkometrażowym filmie Karla Lagerfelda z okazji 100. rocznicy powstania marki Chanel. Lagerfeld podjął się reżyserii filmu o Coco Chanel i otwarciu jej pierwszego butiku. W rolę słynnej projektantki wcieli się brytyjska aktorka, Keira Knightley, ambasadorka perfum Chanel Coco Mademoiselle.

Tagi: chanel 100 rocznica, coco chanel, coco chanel- wikipedia, karl lagerfeld, karl lagerfeld chanel, karl lagerfeld film, karl lagerfeld-wikipedia, keira knightley, keira knightley chanel, keira knightley coco mademoiselle, keira knightley- wikipedia

KEIRA KNIGHTLEY zagra Coco Chanel w filmie Karla Lagerfelda!

Keira Knightley w kampanii Chanel Coco Mademoiselle

Keira Knightley zagra Coco Chanel w nowym filmie Karla Lagerfelda. Film Lagerfelda to uhonorowanie 100. rocznicy powstania pierwszego butiku Coco Chanel i tym samym początków działania marki Chanel. Keira Knightley okazała się idealną kandydatką do roli projektantki. Młoda aktorka od 6 lat jest ambasadorką perfum Chanel Coco Mademoiselle.

Karl Lagerfeld nakręci film o życiu Coco Chanel w okresie w którym zdecydowała się otworzyć swój pierwszy butik w Deauville w 1913 roku. Ponieważ na 2013 rok przypada setna rocznica istnienia marki Chanel, film będzie również ukoronowaniem tego magicznego okresu. Coco Chanel dzięki swojej przebiegłości doprowadziła do otwarcia pierwszego butiku i rozpowszechnienia mody, którą w tamtym czasie uważano za typowo męską i nieprzystającą do kobiety. Romans z żonatym kapitanem Arthurem "Boy" Capel'em oczywiście ułatwił finansowo spełnienie marzeń projektantki. Jednak to upór, fantazja i niepowtarzalna wizja Coco Chanel zaprowadziły ją na sam szczyt świata mody.

Zobacz: Chanel z projektami Karla Lagerfelda na Fashion Week 2013 w Paryżu. Karl Lagerfeld NOWA KOLEKCJA

Podobno Karl Lagefeld waha się pomiędzy kręceniem zdjęć w Deauville, a Paryżem ze względu na to, że francuskie miasteczko znacznie zmieniło się od czasów urzędowania Coco Chanel i straciło na uroku. Obok Keiry Knightly w filmie projektanta wystąpią jego najsłynniejsze muzy: Stella Tennant, Tallulah Harlech, Caroline De Maigret i Brad Kroenig. Oprócz tego, w krótkometrażowej ekranizacji życia Coco Chanel wystąpi ulubiony model Karla Lagerfelda, mały Hudson, syn Brada Kroening, który debiutował już na pokazie Chanel i w kampaniach Lagerfelda.

Film Karla Lagerfelda z Keirą Knightly będzie miał swoją premierę w Singapurze podczas pokazu kolekcji Chanel Cruise w maju 2013. To nie jest pierwszy raz gdy Karl Lagerfeld znalazł się po drugiej stronie kamery, znany projektant wielokrotnie reżyserował krótkometrażowe filmy, które cieszą się ogromnym uznaniem krytyków. Zobaczcie film Karla Lagerfelda, The Tale of a Fairy:
Autor: natalia kovacs

Publikacja: 26.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również