szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Charlie Hunnam zagra Christiana Greya w ekranizacji 50 Twarzy Greya?

KTO ZAGRA CHRISTIANA GREYA w filmie 50 TWARZY GREYA? Charlie Hunnam nowym kandydatem do roli

Christian Grey będzie blondynem? Możliwe, jeśli główną rolę w filmie 50 Twarzy Greya otrzyma Charlie Hunnam. Aktor jest jednym z najnowszych faworytów, którzy mają szansę na rolę w ekranizacji!

Tagi: 50 twarzy greya, 50 twarzy greya aktorzy, 50 twarzy greya film, Charlie Hunnam, film 50 twarzy greya, obsada 50 twarzy greya

KTO ZAGRA CHRISTIANA GREYA w filmie 50 TWARZY GREYA? Charlie Hunnam nowym kandydatem do roli

Charlie Hunnam w filmie Pacific Rim. Sprawdziłby się jako Christian Grey?

Film 50 Twarzy Greya wciąż wzbudza ogromne emocje. Konkretnie - jego obsada. Kto zagra Christiana Greya i jego partnerkę Anastasię Steele to jedno z najgorętszych pytań ostatnich tygodni. Im bliżej do premiery 50 Twarzy Greya tym więcej nazwisk pojawia się w plotkach o obsadzie. Najnowszym kandydatem okazał się Charlie Hunnam.

Zobacz: Cara Delevingne zagra w 50 TWARZY GREYA? Wiemy kogo! >>

Hunnam znany jest z serialu Synowie Anarchii, gdzie wcielał się w głównego bohatera - Jacksona Jaxa Tellera. Informacja o tym, że ma spore szansę na rolę Christiana Greya może być sporym zaskoczeniem dla fanów twórczości E.L. James. Uroda Charliego znacznie odbiega od Matta Bomera czy Alexa Pettyfera, uznawanych za głównych faworytów w wyścigu do roli. Według źródeł serwisu twitch, Hunnam jest jednym z ulubieńców producentów ekranizacji książki E.L. James.

Zostanie także waszym?

Premiera filmu Pięćdziesiąt Twarzy Greya w Stanach już 1 sierpnia 2014.

2 września 2013 oficjalnie potwierdzono, że Hunnam dostał rolę!

Jeśli chcecie śledzić na bieżąco najświeższe newsy dotyczące Christiana Greya w Polsce, zapraszamy na profil fanów 50 Twarzy Greya na Facebooku: www.facebook.com/50TwarzyGreya

Autor: SuDeK

Publikacja: 22.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również