szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Dokument o Carine Roitfeld: Mademoiselle C

MADEMOISELLE C. Jest już zwiastun filmu o Carine Roitfeld!

Premiera filmu o Carine Roitfeld, słynnej redaktor naczelnej Vogue Paris, już 11 września 2013. Zobacz zwiastun dokumentu, w którym pojawiają się także Sarah Jessica Parker, Anna Wintour, Tom Ford czy Donatella Versace!

Tagi: carine roitfeld, Carine Roitfeld dokument, carine roitfeld film, film carine roitfeld premiera, mademoiselle c, mademoiselle c trailer, mademoiselle c zwiastun

MADEMOISELLE C. Jest już zwiastun filmu o Carine Roitfeld!

Carine Roitfeld

fot: BULLS

Mademoiselle C, dokumentalny film o Carine Roitffeld, francuskim alter ego Anny Wintour, trafi na ekrany kin już 11 września 2013.

Carine Roitfeld pełniła obowiązki redaktor naczelnej paryskiej edycji magazynu Vogue przez dziesięć lat: od 2001 do 2011 roku, gdy sama zdecydowała o rezygnacji. W 2012 roku powróciła jak założycielka i szefowa CR Fashion Book, a wkrótce - główna bohaterka filmu w reżyserii Fabiena Constanta.

W zwiastunie Mademoiselle C usłyszymy wiele pochlebstw na temat Carine Roifeld. Kobieta, która zmieniła oblicze mody, przyjaźni się z projektantami: Tomem Fordem, Karlem Lagerfeldem, Alexandrem Wangiem, Riccardo Tisci oraz modelkami, które odkryła: Kate Upton, Larą Stone i Lindą Evangelistą. Większość z nich także zobaczymy w dokumencie.

W trailerze najbardziej spodobała nam się wypowiedź Carine, która z pewnością ucieszyła jej partnera Christiana: Prowadzę bardzo spokojne życie - po trzydziestu latach, ciągle jestem z tym samym mężczyzną. Moje fantazje przerzucam na zdjęcia.

Zwiastun filmu Mademoiselle C
poprzedni
nastepny
MADEMOISELLE C. Jest już zwiastun filmu o Carine Roitfeld!

Z Kate Moss

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: monroe

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 11.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również