szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

MAMY trailer filmu Kick z Salmanem Khanem. Film kręcono w Warszawie!

Kick to bollywoodzka superprodukcja, która już niedługo wejdzie do kina na całym świecie. Zdjęcia do nowego obrazu z Salmanem Khanem robiono w Warszawie! Obejrzyjcie trailer!

Tagi: bollywood, film, film kick, film w bollywood, kino, salman khan

salman khan

fot: Facebook

Fani bollywoodzkiech filmów na całym świecie czekają z niecierpliwością na kolejny film z największym gwiazdorem hinduskiego kina - Salmanem Khanem. Kick wejdzie na ekrany już za kilka miesięcy, jednak przedsmak tego, co czeka nas w kinach, można już teraz obejrzeć w trailerze.

Kick to historia trojga Hindusów po trudnych doświadczeniach, których losy krzyżują się w stolicy europejskiego kraju - Warszawie. W połowie kwietnia filmowcy z Indii nagrywali w stolicy m.in. sceny upadku autobusu do wody czy szaleńczą jazdę wiaduktem nad rondem "Czterdziestolatka", które zostały włączone do ostatecznej wersji filmu. Jesteście ciekawi, jak wygląda Warszawa oczyma Bollywood?

Obejrzyjcie trailer filmu Kick!
Autor: M.G.

Zdjęcia: Facebook

Publikacja: 16.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Włosy w stylu Bollywood
Włosy w stylu Bollywood

Modne fryzury prosto z Indii:). Zastanawiałaś się, co robią Hinduski, że mają takie piękne włosy? Przeczytaj i sprawdź, co zrobić, by mieć podobne.

Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...