szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Marcin Dorociński jako Ryszard Kukliński w filmie JACK STRONG

Marcin Dorociński: wywiad wideo na planie filmu Jack Strong

Marcin Dorociński w swoim nowym filmie Jack Strong zagra pułkownika Ryszarda Kuklińskiego. W jego ukochaną żonę wcieli się Maja Ostaszewska, pokochana przez Polaków za rolę w serialu Przepis na życie. Zobacz wywiad z Marcinem Dorocińskim przeprowadzony na planie Jack Strong oraz fragmenty filmu!

Tagi: film o ryszardzie kuklińskim, jack strong, maja ostaszewska przepis na życie, marcin dorociński, marcin dorociński jack strong, marcin dorociński nowy film, marcin dorociński ryszard kukliński, marcin dorociński wywiad, ryszard kukliński

Marcin Dorociński: wywiad wideo na planie filmu aktora

Marcin Dorociński jako Ryszard Kukliński na planie filmu JACK STRONG

fot: Marcin Dorociński (oficjalny fanpage)

Marcin Dorociński to gwiazda nowego filmu Władysława Pasikowskiego, twórcy świetnie odebranego obrazu Pokłosie. Film Jack Strong to oparta na faktach historia o pułkowniku Ryszardzie Kuklińskim, który w osamotnieniu podejmuje batalię przeciwko Sowietom. Opowieść o wieloletniej, bardzo ryzykownej i  wyczerpującej psychicznie współpracy z CIA, trafi do polskich kin w 2014 roku.

Marcin Dorociński w wywiadzie udzielonym na planie Jack Strong nie chciał zdradzić zbyt wiele na temat fabuły filmu tłumacząc: Mam nadzieję, że zrobimy thriller sensacyjny, który będzie trzymał w napięciu. Sensacja czy też napiecię filmie polega na tym, że nie spodziewamy się tego, co się wydarzy w filmie i oczekujemy tego.

Przeczytaj więcej o Marcinie Dorocińskim! >>

Zobacz wywiad z Marcinem Dorocińskim na planie filmu Jack Strong

Autor: monroe

Zdjęcia: Marcin Dorociński (oficjalny fanpage)

Publikacja: 29.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...