szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Z okazji Międzynarodowego Dnia Seksu prezentujemy najsłynniejsze łóżkowe sceny filmowe

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ SEKSU 07.06.2013. Najwspanialsze sceny łóżkowe w filmie!

Międzynarodowy Dzień Seksu już 7 czerwca, zatem czas na miłosne uniesienia. Czasem delikatne, zwiewne, subtelne, innym razem brudne i perwersyjne - sceny łóżkowe w kinie. Jak się kochają w filmach. Zobacz ranking Glamki.pl. z okazji Międzynarodowego Dnia Seksu. Będą momenty!

Tagi: międzynarodowy dzien seksu, międzynarodowy dzień seksu, najsłynniejsze sceny łóżkowe, sceny łóżkowe, sceny łóżkowe w filmach, Sceny seksu, sceny seksu w nimfomance, sceny seksu w serialach, słynne sceny filmowe, słynne sceny łóżkowe w filmie

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ SEKSU 07.06.2013. Najwspanialsze sceny łóżkowe w filmie!

Spring Breakers również obfituje w erotyczne sceny. Będzie klasykiem?

fot: BULLS

Międzynarodowy Dzień Seksu to jedno z najbardziej lubianych świąt na świecie i hipokryzją byłoby tłumaczyć dlaczego. Z okazji dnia miłości, przyglądamy się łóżkowym scenom filmowym, które zachwyciły nas na przestrzeni lat. Nie zamykamy oczu i nie wychodzimy chyłkiem z pokoju. Oglądamy!

DZIEŃ POCAŁUNKU 06.06.2013: Najsłynniejsze filmowe pocałunki!

Sceny erotyczne w kinie nie należą do najłatwiejszych. Mówią o tym właściwie wszyscy aktorzy, którzy mieli, bądź mają okazję zagrać właśnie w takich epizodach. W latach 70-tych i 80-tych mistrzem scen erotycznym w polskim kinie był Jerzy Zelnik, któremu partnerowały choćby Anna Dymna i Grażyna Szapołowska, również dość mocno eksploatowane w takich momentach. Na świecie, pionierem, jeśli chodzi o śmiałą erotykę jest bez wątpienia Marlon Brando, który stworzył parę z Marią Schneider w filmie:

1. Ostatnie Tango w Paryżu - Nawet dziś, po kilkudziesięciu latach śmiałe zbliżenia dwojga samotnych, dekadenckich bohaterów robią niesamowite wrażenie. Jak na ówczesne obyczaje, odważne i eksperymentalne. Zapewnione miejsce w popkulturze.

2. Czekając na Wyrok - Halle Berry i Billy Bob Thornton - Jedna z najostrzejszych, najbardziej odważnych scen w hollywoodzkiej historii. Jednocześnie, prawdopodobnie jedna z najmniej romantycznych. Dwójka outsiderów/loserów, zniechęceni życiem i beznadzieją rzucają się wir uniesień i płoną! Narastające napięcie i cisza, tuż przed erotycznym zbliżeniem, absolutne mistrzostwo.

3. Przemiany - Maja Ostaszewska i Jacek Poniedziałek - Dwójka młodych aktorów w zapomnianym niesłusznie filmie Łukasza Barczyka. Żeby się kochać trzeba najpierw się kochać - mówi Marta, To w takim razie będziemy się p...ć - odpowiada kochanek Adrian. Tak rozpoczyna się jedna z najbardziej odważnych, a jednocześnie pięknych scen w polskim kinie.

4. 9 i 1/2 Tygodnia - Mickey Rourke i Kim Basinger. Z wielką przyjemnością przypominamy absolutny klasyk lat 80-tych. Prawdziwa erotyczna magia, znakomite zdjęcia i muzyka tworzą niepowtarzalny klimat. Nienachalne, piękne, a jednocześnie perwersyjne. Scena z lodówką i nie tylko. Wzór do naśladowania.

5. Adwokat Diabła - Charlize Theron, Connie Nielsen i Keanu Reeves - Kocha się z jedną, a widzi dwie. Czyja to sprawka? Vanity is my favourit sin! Wyjątkowe uniesienie trzech ciał, choć tak naprawdę tylko dwóch. Zatem nic nie jest takie, jakim się wydaje. Dotyczy to zwłaszcza głównego bohatera. Brawo dla operatora i montażysty!

6. Gorzkie Gody - Emanuelle Seigner i Peter Coyote. Powiedzieć o poszczególnych scenach perwersyjne, odważne, to tak naprawdę nie powiedzieć nic. Pójdź dziecię, ja cię uczyć każę! Seks w filmie Polańskiego przekracza wszelkie granice i staje się obsesją bohaterów, narzędziem samym w sobie. Obowiązkowo.

7. Pułkownik Kwiatkowski - Renata Dancewicz i Marek Kondrat - Na koniec scena, która również zajęłaby czołowe miejsce w rankingu najbardziej łzawych scen filmowych. Bohaterowie nawet się nie dotykają. Ona leży nago, a on patrzy i płacze. Napięcie erotyczne sięga zenitu. Męska część widowni patrząc na wdzięki Dancewicz, płacze także.

Ile filmów, ile gustów, tyle ulubionych scen erotycznych. Nawet jeżeli wasz ranking zdecydowanie odbiega od naszego, zdecydowanie warto cieszyć się seksem i podejrzeć, jak to robią na ekranie. Zwłaszcza, że Międzynarodowy Dzień Seksu wcale nie musi wypadać tylko 7 czerwca!

Zobacz słynne filmowe sceny łóżkowe:
Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 07.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...