szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Premiera ostatniej cześci Zmierzchu!

My już widzieliśmy! SAGA ZMIERZCH: PRZED ŚWITEM. CZĘŚĆ DRUGA

Premiera ostatniej części Sagi Zmierzch: Przed Świtem. Część druga już jutro 16 listopada 2012, jednak redakcja serwisu Glamki.pl miała okazję zobaczyć film przedpremierowo. Oto nasze wrażenia! Bez spoilerów oczywiście! :)

Tagi: robert pattinson kristen stewart, robert pattinson kristen stewart razem, saga zmierzch przed świtem, saga zmierzch: przed świtem czesc druga, zmierzch, zmierzch premiera

Saga Zmierzch: Przed świtem. Część druga. My już widziałyśmy!

fot: Materiały prasowe Monolith Films

Fani Sagi Zmierzch udadzą się na weekendowy seans Sagi Zmierzch: Przed Świtem. Część druga z niecierpliwym biciem serca, ale jednak bez przesadnej radości. Jest to bowiem ostatnia ekranizacja powieści Stephane Mayer o miłości Edwarda i Belli. Przed seansem widzowie dostaną jednak coś na otarcie łez - zwiastun filmu Intruz, ekranizacji najnowszej książki autorki. Kolejną historię paranormal romance o ogromnym uczuciu łączącym człowieka i nadczłowieka.

W najnowszym Zmierzchu Edward i Bella kochają się jeszcze intensywniej (dwuznaczność tego zdania jest dopuszczalna :) ). Niemowlę w żaden sposób nie zagraża ich wiecznie młodej miłości, gdyż po pierwsze - Renesmee jest cudownym dzieckiem, które najwyraźniej nigdy nie płacze, po drugie - z rąk do rąk podaje ją sobie liczna grupa niepotrzebujących snu wampirów. Jeśli więc sądziłaś, że ostatnia część Zmierzchu zamieni się w nudną rodzinną opowieść o wampirzej mamusi, tatusiu i ich pierworodnej, nie mogłaś mylić się bardziej.

Kristen Stewart wygląda w drugiej części Przed świtem tak pięknie jak nigdy dotąd! Jesteśmy pewne, że po seansie każda nastolatka będzie chciała spotkać w ciemnej uliczce Drakulę. Śmierć (a może macierzyństwo?) służy ukochanej Edwarda: jest pewna siebie, odważna i niesamowicie silna. Absurdalnie, Bella dopiero teraz zachowuje się jakby w jej żyłach żywiołowo pulsowała krew: poluje, bije, krzyczy i kocha się jak szalona (tak, tak Bella i Edward uprawiają seks).

Robert Pattison natomiast, dalej gra idealnego mężczyznę z damskich marzeń. Po brzydkim wybryku Kristen patrzymy na niego jeszcze przychylniejszym okiem, ale nie jest mu to potrzebne. Edward i ukołysze dziecko do snu, i z błyskiem w oku zaproponuje żonie wspólną kąpiel z bąbelkami, i ukręci łeb wampirowi, który zagraża jego rodzinie. Jesteśmy zatem totalnie spokojne o wizerunek Pattisona - jeszcze długo będzie zaspokajał fantazje kobiet w każdym wieku.

Gorących młodzieńców - wilkołaków bez koszulek zastąpią na stanowisku naczelnych seksownych bohaterów serii - wampiry, które pojawiają się w miasteczku Forks z zamiarem niesienia pomocy rodzinie Edwarda i Belli. W pamięć zapadają szczególnie Lee Pace w roli Garretta, Rami Malek w roli Benjamina oraz Joe Anderson jako Alistar.

Popis swoich aktorskich możliwości daje Michael Sheen, a także przyjaciółka Kristen Stewart - Dakota Fanning. Ta dwójka naprawdę przeraża i to przede wszystkim za ich sprawką ostatnia część Zmierzchu traktowana jest jako horror.

Budżet filmu był największy spośród wszystkich części serii i wyniósł 75 milionów dolarów - co widać. Finałowa scena walki uciszy wszystkich sceptyków - jest energiczna, wyjątkowo brutalna i bardzo bardzo zaskakująca!

Autor: monroe

Zdjęcia: Materiały prasowe Monolith Films

Publikacja: 15.11.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Saga ZMIERZCH wybrana najgorszym filmem w historii!
Saga ZMIERZCH wybrana najgorszym filmem w ...

Kolejna nagroda dla Zmierzchu! Jednak to nie jest wymarzony prezent dla twórców filmów o wampirach. Saga Zmierzch została właśnie wybrana najgorszym filmem wszech czasów! Podobny los spotkał m.in. filmy Batman i ...

ROBERT PATTINSON nadal nie wybaczył KRISTEN STEWART zdrady. Kłopoty w związku wampirów ze ZMIERZCHU
ROBERT PATTINSON nadal nie wybaczył KRISTEN ...

Na czerwonym dywanie gwiazdy sagi Zmierzch Kristen Stewart i Robert Pattinson wyglądają jak idealna para. Czule objęci, zapatrzeni w siebie. Jednak, gdy gasną światła reflektorów, sytuacja nie wygląda tak różowo. Robert najwyraźniej ...