szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Śluby polskich aktorów

Najbardziej medialne śluby polskich gwiazd filmu i sceny

Które śluby polskich gwiazd były największymi medialnymi i towarzyskimi wydarzeniami? Które były najbardziej zaskakujące, a o których wolelibyśmy szybko zapomnieć? Przed tobą nasz przegląd ślubnych ceremonii polskich celebrytów. Jeśli też chcesz powiedzieć sakramentalne "tak" przed obiektywami fotoreporterów, możesz się tymi wydarzeniami zainspirować.

Tagi: Cezary Pazura, Joanna Liszowska, Kasia Cichopek, Katarzyna Skrzynecka, medialne śluby polskich gwiazd, natasza urbańska, polskie gwiazdy biorą ślub, ślub, śluby polskich gwiazd

Najbardziej medialne śluby polskich aktorów

Ślub to jedna z najbardziej wyjątkowych chwil w życiu, także dla celebrytów

fot: BULLS

Cezary i Edyta Pazurowie

To miało być chwilowe zauroczenie dojrzałego mężczyzny młodą kobietą. Tymczasem Cezary Pazura, znany aktor z ogromnym dorobkiem artystycznym bardzo szybko, nikomu wtedy nie znaną Anetę Zając, zaprowadził na ślubny kobierzec. Uroczystość odbyła się 1 maja 2009 roku w podkrakowskim pałacu w Śmiłowicach. Zaskoczenie było tym większe, że z byłą partnerką, producentką programów telewizyjnych Weroniką Marczuk Cezary Pazura był w znacznie dłuższym związku, a o ślubie nawet nie myślał. Cezary Pazura z Anetą Zając jest jedną z bardziej medialnych par. Często pojawiają się na okładkach polskich kolorowych magazynów.

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki

Katarzyna Skrzynecka wychodziła za mąż dwa razy. Głośniejszy był jej drugi ślub, kiedy to aktorka wyszła za mąż za młodszego o 4 lata instruktora fitnessu, Marcina Łopuckiego. Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w pałacu ślubów na warszawskiej Starówce. Są małżeństwem od 8 czerwca 2009 roku. Ich ślub także był głośnym wydarzeniem towarzyskim, choć nie brakowało głosów krytykujących kreację ślubną Katarzyny Skrzyneckiej.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

Para poznała się na parkiecie podczas jednej z edycji Tańca z gwiazdamiKatarzyna Cichopek, aktorka serialu M jak miłośćMarcin Hakiel zawodowy tancerz. Poznali się, pokochali i wzięli ślub. Często pojawiali się w mediach i za każdym razem sprawiali wrażenie szczęśliwej pary. 20 września 2008 roku wzięli ślub. Oczywiście, nie mógł być to cichy ślub. Po raz kolejny mogli pokazać całemu światu swoją miłość. Ceremonia zaślubin odbyła się w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanem. Para dumnie pozowała przed obiektywami fotoreporterów, a kilka dni po tym wydarzeniu kolorowa prasa prześcigała się w relacjach ze ślubu jednej z najbardziej popularnych par polskiego show-biznesu.

Joanna Liszowska i Ola Serneke

Joanna Liszowska, popularna aktorka serialowa, zanim poznała swojego aktualnego męża, kilkakrotnie miała stawać na ślubnym kobiercu. W poprzednich związkach nie była jednak zbyt szczęśliwa. Zmieniło się to, kiedy poznała szwedzkiego biznesmena Ole Serneke. Ich ślub odbył się 24 lipca 2010 roku w Katedrze św. Marcina i Mikołaja w Bydgoszczy. Rodzinnym mieście panny młodej. Tłumów fotografów, którzy przyjechali tego dnia do Bydgoszczy, zaskoczyły nawet głównych bohaterów ślubnej uroczystości.

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz

Ona piękna, młoda, uzdolniona, on mężczyzna z przeszłością. Często mówiło się o nich mistrz i uczennica, bo to on doświadczony reżyser teatralny wprowadził ją w świat show-biznesu. Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz poznali się w warszawskim teatrze Buffo. Sformalizowali swój związek po 10 latach bycia razem. 18 sierpnia 2008 roku w należącym do nich dworku w Jajkowicach pod Grójcem odbyło się wspaniała ceremonia w nieco rustykalnym stylu. Młoda para pojechała do ślubu zabytkowym kabrioletem. Wśród gości nie zabrakło oczywiście towarzyskiej śmietanki. Zdjęcia ukazały się w jednym z luksusowych tygodników dla kobiet.

Autor: Daria

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 01.10.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...