szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Nimfomanka hitem polskich kin

NIMFOMANKA. Najlepsze kinowe otwarcie VON TRIERA. Rekordowa NIMFOMANKA w Polsce

Nimfomanka Larsa Von Triera triumfuje w polskich kinach! Nimfomanka, to najlepsze polskie otwarcie, jeśli chodzi o wszystkie kinowe produkcje Von Triera. Poza tym obraz wzbudził mnóstwo zainteresowania w całej Europie. Premiera drugiej części Nimfomanki już 31 stycznia 2014.

Tagi: nimfomanka, nimfomanka kiedy druga część, nimfomanka lars von trier, nimfomanka recenzja, nimfomanka rekord

NIMFOMANKA. Najlepsze kinowe otwarcie VON TRIERA. Rekordowa NIMFOMANKA w Polsce

Charlotte Gainsbourg w filmie Nimfomanka

fot: BULLS

Nimfomanka - niebywały sukces w polskich kinach. Nimfomanka pobiła pod względem frekwencji wszystkie dotychczasowe produkcje Von Triera. Ile osób obejrzało Nimfomankę w weekend otwarcia?

Aż 36 tys. widzów zobaczyło Nimfomankę w premierowy weekend pokazywania filmu w Polsce. Tym samym obraz pobił pod względem liczby widzów wszystkie dotychczasowe produkcje Von Triera: Antychrysta (ponad 27 tys.), czy Melancholię (12 tys.) w historii. Należy dodać, że ogółem wspomniane filmy obejrzało odpowiednio 110 tys. i 100 tys. widzów, istnieje zatem duża szansa na pobicie przez nowy film Duńczyka swoistego rekordu.

Widzowie entuzjastycznie przyjęli Nimfomankę, podobnie zresztą jak krytyka, która nie szczędzi pochwał Von Trierowi. Warto wspomnieć, że obraz nie jest aż tak bardzo kontrowersyjny, jak pierwotnie zapowiadano. Von Trier zaskakuje za to widzów całkiem zgrabnym, ironiczno - sarkastycznym humorem.

Druga część Nimfomanki wejdzie do polskich kin 31 stycznia 2014 roku.

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 13.01.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
NIMFOMANKA. Nowy film LARSA VON TRIERA zachwyca! Premiera 10 stycznia 2014
NIMFOMANKA. Nowy film LARSA VON TRIERA ...

Nimfomanka zachwyca krytykę. Nimfomanka nowy film Larsa Von Triera zbiera entuzjastyczne recenzje krytyków na całym świecie. Co piszą o Nimfomance? Film wejdzie do polskich kin już 10 stycznia 2014.

NIMFOMANKA: Nowy film LARSA VON TRIERA. Jest zwiastun NIMFOMANKI
NIMFOMANKA: Nowy film LARSA VON TRIERA. ...

Nimfomanka Larsa Von Triera już od 10 stycznia 2014 w kinach. Nimfomanka jeszcze przed premierą wzbudza wiele kontrowersji. Już sam zwiastun przeznaczony jest dla widzów dorosłych. Czy Lars Von Trier przekroczył  granice ...