szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Nowy film Larsa Von Triera

NIMFOMANKA: Nowy film LARSA VON TRIERA. Jest zwiastun NIMFOMANKI

Nimfomanka Larsa Von Triera już od 10 stycznia 2014 w kinach. Nimfomanka jeszcze przed premierą wzbudza wiele kontrowersji. Już sam zwiastun przeznaczony jest dla widzów dorosłych. Czy Lars Von Trier przekroczył  granice dobrego smaku? O czym opowiada Nimfomanka?

Tagi: lars von trier, lars von trier nowy film, nimfomanka, nimfomanka premiera kiedy, nimfomanka zwiastun

NIMFOMANKA: Nowy film LARSA VON TRIERA. Jest zwiastun NIMFOMANKI

Uma Thurman pojawiła się w obsadzie Nimfomanki Larsa Von Triera

fot: BULLS

Nimfomanka, nowy film Larsa Von Triera już od 10 stycznia 2013 w kinach. Lars Von Trier powraca filmem prowokującym i kontrowersyjnym, przywodzącym na myśl jego Antychrysta i Idiotę, gdzie zdaniem wielu, przekroczył granicę dobrego smaku.

Nimfomanka to prowokacyjna opowieść o kobiecie, która szczególnie upodobała sobie pielęgnowanie swojej rozkoszy i erotycznego spełnienia. Von Trier znany z obalania tabu, nie boi się mocnego wyrazu artystycznego i kolejny raz proponuje dzieło erotyczne, ze scenami ostrego seksu, ocierającymi się o pornografię.

Zobacz także: NIMFOMANKA: Szokujący kadr z nowego filmu LARSA VON TRIERA! Duński reżyser znów prowokuje >>

Duński reżyser zgromadził na planie całą plejadę wyjątkowych aktorów: Charlotte Gainsbourg, znaną choćby z Antychrysta czy Melancholii, Shia LaBeouf (Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki), Uma Thurman (Kill Bill, Pulp Fiction), Jamie Bell (Billy Elliot), czy Willem Dafoe (Antychryst, Dzikość Serca). Czy Nimfomanka będzie artystycznym, przełomowym dziełem w historii kina, odsłaniającym bez cenzury naszą obyczajowość, czy też kolejnym filmem Von Triera, który wzbudzi zainteresowanie ze względu na śmiałe sceny erotyczne.

Według zapowiedzi, film podzielony jest na dwie części - pierwszą obejrzymy już od 10 stycznia 2014, druga wejdzie do kin 31 stycznia 2014.

Uwaga! Zwiastun filmu przeznaczony jest dla widzów dorosłych:
Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 28.11.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
NIMFOMANKA. Nowy film LARSA VON TRIERA zachwyca! Premiera 10 stycznia 2014
NIMFOMANKA. Nowy film LARSA VON TRIERA ...

Nimfomanka zachwyca krytykę. Nimfomanka nowy film Larsa Von Triera zbiera entuzjastyczne recenzje krytyków na całym świecie. Co piszą o Nimfomance? Film wejdzie do polskich kin już 10 stycznia 2014.