szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Nowy film Louisa Leterriera w kinach od 28.06.2013

NOWE FILMY LATO 2013: ILUZJA. Premiera 28 czerwca 2013

Iluzja, thriller w reżyserii Louisa Leterriera w polskich kinach od 28 czerwca 2013. W rolach głównych zobaczymy całą plejadę gwiazd: Marka Ruffalo, Woody'ego Harrelsona, Michaela Caina i Jesse Eisenberga.

Tagi: iluzja, iluzja film, iluzja kiedy premiera, iluzja mark ruffalo, iluzja Morgan freeman, iluzja opis filmu, iluzja recenzja, iluzja zwiastun, na co do kina 28.06.2013, nowe filmy lato 2013, premiery 28.06.2013, premiery kinowe iluzja, repertuar kina

NOWE FILMY LATO 2013: ILUZJA. Premiera 28 czerwca 2013

Iluzja w polskich kinach od 28 czerwca 2013

fot: BULLS

Iluzja, długo wyczekiwany thriller w gwiazdorskiej obsadzie do obejrzenia od 28 czerwca 2013. Reżyser Louis Leterrier zasłynął dotychczas filmami akcji Transporter i Transporter 2, Incredible Hulk i Stracie Tytanów. Jak poradził sobie z kinem odrobinę bardziej finezyjnym i skomplikowanym?

Iluzja w świecie filmu to bardzo wdzięczny temat, wziąwszy pod uwagę, że kino samo w sobie stanowi pewną nieistniejącą magię. Jak więc zaprezentować iluzję za pomocą iluzji? Poprzeczka zawieszona została dość wysoko. Ostatnie dość popularne produkcje Iluzjonista i Prestiż, zrealizowane zostały bardzo sprawnie. A jednak filmowi Iluzja bliżej jest odrobinę do Ocean's Eleven niż do staromodnych trików.

Sprytni złodziej wyprowadzają w pole będących o krok od sukcesu agentów FBI. Mają jednak przewagę, potrafią tak zaczarować publiczność, że bez trudu rabują w tym czasie bank, a pieniądze przekazują zgromadzonym na pokazie. FBI musi poznać prawdę, ale chrapkę na spotkanie z iluzjonistami ma ktoś jeszcze. Co stoi za planem iluzjonistów? Sprawny, trzymający w napięciu thriller zadowoli zwolenników ciekawie poprowadzonej akcji i niezwykłych efektów, z których Leterrier również często korzysta.

W rolach głównych występują Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo, Woody Harrelson, Isla Fisher i nestorzy kina: Morgan Freeman i Michael Cain (znany choćby z filmu o magii Prestiż).

Polska premiera Iluzji, 28 czerwca 2013 roku. A zatem ence pence, w której ręce :) ?

Zobacz zwiastun filmu:
Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 25.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
NOWE FILMY LATO 2013: DARY ANIOŁA: Miasto Kości. Oficjalny soundtrack 20.08.2013
NOWE FILMY LATO 2013: DARY ANIOŁA: ...

Dary Aniołów: Miasto Kości to ekranizacja bestsellerowej powieści Cassandry Clare. Poszczególne części sagi biją rekordy popularności wśród czytelników na całym świecie. Premiera filmu 21 sierpnia 2013, ale równie ważna jak obraz, jest ...