szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Iluzję obejrzało w Polsce ponad 100 tys. widzów

NOWE FILMY LATO 2013: Iluzja zachwyca widzów magią! Jak to się robi?

Iluzja zawładnęła umysłami polskich widzów. Ogromna liczba trików i sztuczek zachwyca, a jednocześnie pozostawia nas w niepewności. Jak można tego dokonać? Jak się robi film o magii?  Zobacz materiał zza kulis Iluzji oraz wywiady z gwiazdami.

Tagi: iluzja, iluzja film, iluzja kiedy premiera, iluzja mark ruffalo, iluzja Morgan freeman, iluzja opis filmu, iluzja recenzja, iluzja zwiastun, na co do kina 28.06.2013, nowe filmy lato 2013, premiery 28.06.2013, premiery kinowe iluzja, repertuar kina

NOWE FILMY LATO 2013: Iluzja zachwyca widzów magią! Jak to się robi?

Iluzja to największy hit kinowy ostatnich tygodni w Polsce

fot: BULLS

Iluzja zachwyciła polskich widzów. Film Louisa Leterriera obejrzało już ponad 100 tys. widzów. Tajemnicze triki, magia, intryga i zagadki filmowe nie pozwalają jeszcze długo zapomnieć o Iluzji. Fantastyczna gra aktorska i doskonale wykorzystane efekty wizualne sprawiają, że choć mamy do czynienia z kinem rozrywkowym, obcujemy też z dziełem w swojej klasie znakomitym.

Jak kręcono najtrudniejsze triki? Jak wyglądała praca na planie? Zobacz materiał making of:
Nowoczesne gadżety, technologia. Czy istotnie magia wspomagana odpowiednimi środkami jest w stanie zmieniać bieg świata? Zobacz fragmenty filmu Iluzja:

Iluzji główne role zagrali: Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Mélanie Laurent, Mark Ruffalo i zjawiskowa Isla Fisher. Co o swoim bohaterze mówi Mark Ruffalo:A jeżeli chcecie spróbować magii w domu i zaskoczyć znajomych - specjalny instruktaż od twórców filmu Iluzja:Czytaj także:

NOWE FILMY LATO 2013: ILUZJA czyli magia w kinie! Premiera 28 czerwca 2013


Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 01.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
NOWE FILMY LATO 2013: DARY ANIOŁA: Miasto Kości. Oficjalny soundtrack 20.08.2013
NOWE FILMY LATO 2013: DARY ANIOŁA: ...

Dary Aniołów: Miasto Kości to ekranizacja bestsellerowej powieści Cassandry Clare. Poszczególne części sagi biją rekordy popularności wśród czytelników na całym świecie. Premiera filmu 21 sierpnia 2013, ale równie ważna jak obraz, jest ...