szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Ashton Kutcher w roli szefa Apple'a w filmie jOBS

NOWE FILMY LATO 2013: jOBS. ASHTON KUTCHER był idealny do roli Steve'a JOBSA

Ashton Kutcher w roli Steve'a Jobsa w biografii filmowej twórcy Apple'a jOBS. Krytyka i publiczność festiwalu Sundance zachwycona kreacją Kutchera. Polska premiera filmu jOBS już 30 sierpnia 2013 roku. Na czym polega geniusz Ashtona Kutchera?

Tagi: Ashton Kutcher, ashton kutcher jako steve jobs, Ashton Kutcher jobs, ashton kutcher steve jobs, film jobs, Jobs, jobs trailer, jobs zwiastun, nowe filmy lato 2013, steve jobs, zwiastun filmu jobs

NOWE FILMY LATO 2013: jOBS. ASHTON KUTCHER był idalny do roli Steve'a JOBSA

Ashton Kutcher naśladuje mimikę, gesty, maniery, a nawet chód Steve'a Jobsa

fot: BULLS

Ashton Kutcher robi furorę rolą Steve'a Jobsa w filmie jOBS. Jak przyznaje sam aktor, zagranie genialnego wizjonera, to ogromne wyzwanie. Póki co publiczność i krytyka doceniły ogromne zaangażowanie aktora w przygotowania do roli założyciela Apple'a.

Zobacz także: NOWE FILMY LATO 2013. jOBS. Ogromne poświęcenie aktorów! KUTCHER w szpitalu >>

Pokaz jOBS na festiwalu w Sundance był jednym z pierwszych sprawdzianów przed ogromną widownią. Jak mówił wtedy Kutcher: - Szczerze mówiąc, to była jedna z najbardziej przerażających rzeczy, jakie próbowałem zrobić w całym swoim życiu. Tak bardzo podziwiałem tego człowieka.

I rzeczywiście, bo jak oceniają fachowcy, Kutcher przygotował się do roli bardzo pieczołowicie: - Nigdy nie widziałem Abrahama Lincolna wchodzącego do pokoju, ale widziałem tak Steve'a Jobsa - wyjaśnił Kutcher. Dlatego aktor starał się skopiować wszystko, co tak charakterystycznie wykonywał na co dzień sam Jobs. Mimika, gesty, maniery, nawet styl chodzenia i charakterystyczne przygarbienie - to wszystko bardzo wiernie starał się odtworzyć na ekranie Ashton Kutcher. Aktor trafił nawet do szpitala, po tym jak na potrzeby roli, próbował przerzucić się na dietę frutariańską. Decyzja ta, wedle słów aktora, sprawiła, że wylądował w szpitalu z problemami z trzustką.

Zobacz także: NOWE FILMY LATO 2013: JOBS. ASHTON KUTCHER jako STEVE JOBS. Zwiastun filmu JOBS >>

Dlaczego Ashton Kutcher w ogóle dostał rolę Jobsa? Jak odpowiada reżyser filmu J. Stern: - Mogę tylko powiedzieć, że to było dla mnie oczywiste, a jego dopasowanie wykraczało poza fizyczne podobieństwo. Reżyser dodał, że czuł wewnętrznie, iż będzie to dobra decyzja.

Premiera filmu jOBS już 30 sierpnia 2013 roku.

Zobacz także: NOWE FILMY LATO 2013: JOBS. Premiera 30.08.2013 >>

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 20.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
NOWE FILMY LATO 2013: DARY ANIOŁA: Miasto Kości. Oficjalny soundtrack 20.08.2013
NOWE FILMY LATO 2013: DARY ANIOŁA: ...

Dary Aniołów: Miasto Kości to ekranizacja bestsellerowej powieści Cassandry Clare. Poszczególne części sagi biją rekordy popularności wśród czytelników na całym świecie. Premiera filmu 21 sierpnia 2013, ale równie ważna jak obraz, jest ...