szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Słaby wynik finansowy One Directiion: This Is Us

ONE DIRECTION przegrywa z JUSTINEM BIEBEREM i MILEY CYRUS! Film o 1D przynosi słaby zysk

One Direction gorsze od Justina Biebera i Miley Cyrus! Film One Direction: This Is Us uzyskał zdecydowanie słabszy wynik finansowy od filmów o innych idolach nastolatków. One Direction stanęli na szczycie amerykańskiego box-office. Obraz o 1D zarobił ok 31 milionów na całym świecie.

Tagi: one direction, one direction gorsze od biebera, one direction w kinach, one direction: this is us, słaby wynik one direction, wynik one direction

ONE DIRECTION przegrywa z JUSTINEM BIEBEREM i MILEY CYRUS! Film o 1D przynosi słaby zysk

One Direction: This Is Us zarobiło w weekend w USA, 17 milionów dolarów

fot: BULLS

One Direction triumfują w amerykańskim box-office. W samych Stanach, film One Direction: This Is Us zarobił ok. 17 milionów dolarów. To wynik dwukrotnie gorszy niż zarobki obrazów o Justinie Bieberze i Miley Cyrus.

Zobacz także: ONE DIRECTION. Jest nowy teledysk do BEST SONG EVER! >>

Po pierwszym weekendzie wyświetlania, marketingowcy szacowali zyski z filmu na poziomie 22 - 35 milionów dolarów. Zarobki o połowę mniejsze potraktowano zatem jak porażkę. W innych krajach na świecie, nie było lepiej. Film o One Direction zarobił ok. 14 milionów dolarów.

Zobacz także: KONCERTY 2014 W POLSCE. ONE DIRECTION, JUSTIN TIMEBRLAKE i TAYLOR SWIFT zaśpiewają w Polsce? >>

Warto wspomnieć, że rekord otwarcia  dzierży cały czas Miley Cyrus. Dokument muzyczny z 2008 roku Miley Cyrus: Best Of Both Worlds zarobił w pierwszy weekend 31,1 mln dolarów. Z kolei film Justin Bieber: Never Say Never z 2011 roku, również był lepszy od 1D. Weekend zakończył z wynikiem 29,5 miliona dolarów. Czy to początek końca boysbandu One Direction?

Film można obejrzeć w Polsce na specjalnych pokazach w sieci Multikino.

ONE DIRECTION w MULTIKINIE! Boysband na wielkim ekranie już 30.08.2013 >>

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 02.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
HARRY STYLES i GARY BARLOW pracują nad nowymi kawałkami!
HARRY STYLES i GARY BARLOW pracują ...

Harry Styles i Gary Barlow pracują nad wspólnymi piosenkami i raczej nie znajdą się one na płycie One Direction, bo – jak wiemy – ona jest już praktycznie gotowa. Czyżby Harry planował wydanie solowego ...