szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Film biograficzny o zespole One Direction

ONE DIRECTION w MULTIKINIE! Boysband na wielkim ekranie już 30.08.2013

Film o One Direction wchodzi do kin już 30 sierpnia 2013. One Direction: This Is Us będzie pokazywany w sieci Multikino tylko przez dwa weekendy. Kiedy i gdzie zobaczymy One Direction: This Is Us?

Tagi: kiedy this is us one direction, multikino this is us gdzie obejrzeć, one direction, one direction this is us, one direction this is us gdzie obejrzeć, one direction this is us od kiedy w kinach

ONE DIRECTION w MULTIKINIE! Boysband na wielkim ekranie już 30.08.2013

One Direction doczekali się filmowej biografii

fot: BULLS

One Direction: This Is Us czyli filmowa biografia najsłynniejszego obecnie boysbandu wchodzi do kin! Film będzie można obejrzeć podczas dwóch weekendów w Multikinie na specjalnych pokazach. Sprawdź gdzie zobaczysz film o One Direction.

Niezwykła droga do sławy pięciu młodzieńców, ich początki, udział w talent show oraz pierwsze kroki stawiane w wielkim świecie showbiznesu. Jak zmieniał się zespół One Direction? Jak to jest występować niemal codziennie przed wielotysięczną publicznością? Jak wygląda prywatne życie chłopaków z One Direction? To wszystko i oczywiście mnóstwo muzyki od 1D w biografii filmowej One Direction: This Is Us.

Pokazy odbędą się w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Koszalin, Kraków, Poznań 51, Poznań Malta, Poznań Stary Browar, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sopot, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż, Zabrze, Zgorzelec, Silver Screen Łódź.

Film będzie można zobaczyć 30 i 31 sierpnia oraz 1, 6 i 7 września 2013. Bilet wstępu kosztuje 21 zł do nabycia w kasach Multikina.
Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 27.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
HARRY STYLES i GARY BARLOW pracują nad nowymi kawałkami!
HARRY STYLES i GARY BARLOW pracują ...

Harry Styles i Gary Barlow pracują nad wspólnymi piosenkami i raczej nie znajdą się one na płycie One Direction, bo – jak wiemy – ona jest już praktycznie gotowa. Czyżby Harry planował wydanie solowego ...