szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Ben Affleck czy Steven Spielberg? Kto dostanie Oscara 2013 za najlepszy film?

OSCARY 2013! Nagrodę otrzymuje OPERACJA ARGO! Czy taki werdykt usłyszymy 24 lutego 2013 roku podczas oscarowej ceremonii?

Lincoln i Operacja Argo. Jesli wierzyć bukmacherom, na placu boju w kategorii Najlepszy Film pozostały tylko te dwa filmy. Biorąc pod uwagę rozstrzygnięcia podczas Złotych Globów i nagród BAFTA wypada się z tym zgodzić. Dodatkowym smaczkiem pozostaje również pojedynek Afflecka i Spielberga o tytuł Najlepszego Reżysera.

Tagi: ben affleck, bradley cooper, canal+ oscary, canal+ transmisja oscarów 2013, gdzie obejrzeć Oscary 2013, oscarowa gala 2013, oscary, oscary 2013, oscary 2013 data, oscary 2013 nominacje, oscary 2013 nominowani, Steven Spielberg, transmisja oscarów 2013

OSCARY 2013! Nagrodę otrzymuje OPERACJA ARGO! Czy taki werdykt usłyszymy 24 lutego 2013 roku podczas oscarowej ceremonii?

Ben Affleck i jego Operacja Argo. Według bukmacherów główny faworyt w wyścigu po Oscara 2013?

fot: BULLS

Operacja Argo Bena Afflecka i Lincoln Stevena Spielberga. Wszystko wskazuje na to, że między tymi artystami rozegra się najbardziej emocjonująca potyczka. I do tego w dwóch kategoriach! Złote Globy nie pozostawiły wątpliwości. Operacja Argo i Affleck zgarnęli dublet: nagrodę za reżyserię i najlepszy film. Czy podobnie będzie podczas Oscarów 2013?

Przypomnijmy, że w odwodzie pozostaje jeszcze siedem filmów. Czy do walki właczy się choćby Wróg Numer Jeden, specjalistki od kina wojennego Kathryn Bigelow? Jakie szanse mają: baśniowe Życie Pi Anga Lee oraz Poradnik Pozytywnego Myślenia Davida O. Russella. Wspomniani twórcy aspirują również do tytułu Najlepszego Reżysera.

Zagadką pozostaje znakomity obraz Michela Haneke, Miłość. Specjaliści prognozują niemal pewną nagrodę w kategorii Najlepszy Film Nieanglojęzyczny, ale warto wspomnieć, że film Austriaka nominowany jest również w głównej kategorii Najlepszy Film. Do tego sam Haneke również staje w szranki o tytuł Najlepszego Reżysera. Miłość zdecydowanie odbiega klimatem, warsztatem i specyfiką od kina hollywoodzkiego, stąd bardzo trudno przewidzieć, czy oszczędne kino Haneke przekona Akademię.

Ceremonia wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej już 24 lutego 2013 roku. Glamki.pl na bieżąco będą informować o wynikach Oscarów 2013!

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 21.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Stuart Weitzman i jego pantofelki Kopciuszka
Stuart Weitzman i jego pantofelki Kopciuszka

Stuart Weitzman postanowił na chwilę zanurzyć się w bajkowym klimacie i zamiast typowych szpilek i kozaków dla gwiazd, zaprojektował pantofelki Kopciuszka. Urocze buciki projektu Weitzmana zostały wykorzystane w długo oczekiwanej sztuce Kopciuszek ...

OSCARY 2013: Najpiękniejsze kreacje z rozdania Oscarów 2013!
OSCARY 2013: Najpiękniejsze kreacje z rozdania ...

Oscary 2013 już za nami! Teraz przyszła pora na ocenę oscarowych kreacji aktorek, które pojawiły się na czerwonym dywanie. Glamki.pl postanowiły wybrać osiem najbardziej zachwycających kreacji. Suknie, które wzbudziły niemałe zainteresowanie ...

OSCARY 2013: JENNIFER LAWRENCE spadła ze schodów w drodze po Oscara! [WIDEO]
OSCARY 2013: JENNIFER LAWRENCE spadła ze ...

Jennifer Lawrence dostała właśnie nagrodę, o której marzy wiele jej koleżanek: Oscara dla najlepszej pierwszoplanowej aktorki za Poradnik pozytywnego myślenia. Niestety, idąc po statuetkę, padła jak długa na schodach prowadzących na podium ...