szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Która aktorka dostanie Oscara 2013 za najlepszą rolę kobiecą?

OSCARY 2013! NAJLEPSZĄ AKTORKĄ ZOSTAJE... NAOMI WATTS, JENNIFER LAWRENCE CZY EMMANUELLE RIVA? Kto zostanie Najlepszą Aktorką?

Jessica Chastain czy Jennifer Lawrence? Czy tylko pomiędzy tymi dwiema aktorkami rozegra się pojedynek w oscarowej kategorii Najlepsza Aktorka? Wśród kandydatek wymienia się także nominowaną w tej kategorii - ku zaskoczeniu krytyki - Emmanuelle Rivę. Rozstrzygnięcie już 24 lutego 2013 roku.

Tagi: ben affleck, bradley cooper, canal+ oscary, canal+ transmisja oscarów 2013, filmweb, gdzie obejrzeć Oscary 2013, oscarowa gala 2013, oscary, oscary 2013, oscary 2013 GALA, oscary 2013 nominacje, oscary 2013 nominowani, Steven Spielberg, transmisja oscarów 2013

OSCARY 2013! NAJLEPSZĄ AKTORKĄ ZOSTAJE... NAOMI WATTS, JENNIFER LAWRENCE CZY EMMANUELLE RIVA? Kto zostanie Najlepszą Aktorką?

Która aktorka dostanie Oscara 2013 za najlepszą rolę kobiecą? Czy będzie to Jennifer Lawrence?

fot: BULLS

Quvenzhané Wallis i Emmanuelle Riva, to odpowiednio najmłodsza (9 lat) i najstarsza (85 lat) nominowana w kategorii Najlepsza Aktorka do Oscarów 2013. Jeśli którakolwiek z nich otrzyma statuetkę, będzie również rekordzistką wśród zdobywczyń Oscarów.

Jednak jako główne pretendentki do tegorocznej nagrody wymienia się Jessicę Chastain i Jennifer Lawrence. Chastain brawurowo wcieliła się w postać agentki służb specjalnych, która poluje na terrorystę nr 1 a świecie, Osamę Bin Ladena w filmie Wróg Numer Jeden. Chłodna, wyważona, z kamienną twarzą, a jednak przyciągająca i elektryzująca w każdej minucie filmu Kathryn Bigelow.

Najpoważniejszą konkurentką pozostaje Jennifer Lawrence, która wraz z Bradleyem Cooperem stworzyła popisową parę w Poradniku Pozytywnego Myślenia. Ich wspólna praca spodobała się na tyle, że reżyser filmu David O. Russell, zaproponował wspomnianej dwójce udział w swoim kolejnym obrazie. Stawki w tej kategorii dopełnia Naomi Watts, za występ w przejmującym, katastroficznym Niemożliwe.

Jaki werdykt usłyszymy? Rozstrzygnięcie już 24 lutego 2013 roku.

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 24.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Stuart Weitzman i jego pantofelki Kopciuszka
Stuart Weitzman i jego pantofelki Kopciuszka

Stuart Weitzman postanowił na chwilę zanurzyć się w bajkowym klimacie i zamiast typowych szpilek i kozaków dla gwiazd, zaprojektował pantofelki Kopciuszka. Urocze buciki projektu Weitzmana zostały wykorzystane w długo oczekiwanej sztuce Kopciuszek ...

OSCARY 2013: Najpiękniejsze kreacje z rozdania Oscarów 2013!
OSCARY 2013: Najpiękniejsze kreacje z rozdania ...

Oscary 2013 już za nami! Teraz przyszła pora na ocenę oscarowych kreacji aktorek, które pojawiły się na czerwonym dywanie. Glamki.pl postanowiły wybrać osiem najbardziej zachwycających kreacji. Suknie, które wzbudziły niemałe zainteresowanie ...

OSCARY 2013: JENNIFER LAWRENCE spadła ze schodów w drodze po Oscara! [WIDEO]
OSCARY 2013: JENNIFER LAWRENCE spadła ze ...

Jennifer Lawrence dostała właśnie nagrodę, o której marzy wiele jej koleżanek: Oscara dla najlepszej pierwszoplanowej aktorki za Poradnik pozytywnego myślenia. Niestety, idąc po statuetkę, padła jak długa na schodach prowadzących na podium ...