szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Penelope Cruz nową dziewczyną Bonda

PENELOPE CRUZ dziewczyną JAMESA BONDA! Jest przeciek z wytwórni

Penelope Cruz dziewczyną Jamesa Bonda. Penelope Cruz zagra u boku Daniela Craiga w 24. części filmu o przygodach agenta 007. Kilka miesięcy temu, nazwisko Cruz pojawiło się w kontekście nowej części Bonda, ale wówczas wytwórnia Sony zdementowała informację. Tym razem przeciek nastąpił w... samej wytwórni, toteż sprawa jest niemal pewna. Jak poradzi sobie Penelope Cruz u boku Agenta Jej Królewskiej Mości?

Tagi: penelope cruz, penelope cruz daniel craig, Penelope Cruz dziewczyną Bonda, Penelope Cruz James Bond, penelope cruz nowy Bond

PENELOPE CRUZ dziewczyną JAMESA BONDA! Jest przeciek z wytwórni

Penelope Cruz zagra u boku Daniela Craiga w nowej części przygód agenta 007

fot: BULLS

Penelope Cruz w najnowszym filmie o przygodach Jamesa Bonda. Penelope Cruz, mimo wcześniejszego dementi wytwórni, jednak zagra dziewczynę Bonda! Zabawne, że to właśnie przeciek z wytwórni Sony posłużył francuskiemu Premiere do publikacji tej informacji!

Sony przesłało plany premier na rok 2015 i w oczywisty sposób znalazł się tam film Bond 24. Pod tytułem widniały nazwiska, m.in. Ralpha Fiennesa, Daniela Craiga i Penelope Cruz! Tym razem producenci nowej części przygód słynnego agenta nie zaprzeczają, ale też nie potwierdzają tej informacji.

Fani serii o Bondzie powinni być zachwyceni. penelope Cruz, to jedna z najbardziej popularnych gwiazd kina. Muza Pedro Almodovara, ale także ulubienica Woody'ego Allena. Jak sprawdzi się w kinie akcji. Dociekliwi zauważyli jednak co innego. Penelope Cruz będzie najstarszą aktorką wcielającą się w postać dziewczyny Bonda. 28 kwietnia 2014, piękna Penelope kończy 40 lat.

Autor: KusyM

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 11.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Penelope Cruz skończyła 40 lat: Zobacz najlepsze stylizacje Penelope Cruz!
Penelope Cruz skończyła 40 lat: Zobacz ...

Penelope Cruz skończyła 40 lat! Z tej okazji postanowiłyśmy przypomnieć wam najlepsze stylizacje pięknej Penelope. Zobaczcie, jak Penelope Cruz zmieniała się w czasie swojej kariery i jakie suknie najchętniej wybierała!