szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Prezenty pod choinkę - filmy na DVD

PREZENTY NA GWIAZDKĘ 2013: Filmy na DVD. Nowości filmowe pod choinkę

Prezenty na gwiazdkę 2013. Jaki film na DVD wybrać na prezent na gwiazdkę 2013? Sprawdzone klasyki, czy nowości? Komedia, a może zachwycający thriller? Polecamy najciekawsze propozycje filmów na DVD na prezent na gwiazdkę 2013.

Tagi: co kupić na prezent, filmy dvd gwiazdka, filmy DVD pod choinkę, prezenty na gwiazdkę 2013, prezenty pod choinkę 2013, prezenty świąteczne 2013

PREZENTY NA GWIAZDKĘ 2013: Filmy na DVD. Nowości filmowe pod choinkę

Iluzja to jeden z hitów 2013 roku i doskonały prezent na gwiazdkę 2013

fot: BULLS

Prezenty na gwiazdkę 2013. Jaki film wybrać na prezent na gwiazdkę 2013. Prezentujemy kilka propozycji, które powinny sprawdzić się jako podarunek pod choinkę. Nowości filmowe na DVD jako prezent na gwiazdkę 2013.

Iluzja

Znakomity thriller Louisa Leterriera, z gwiazdorską obsadą, pełen efektów specjalnych i wartkiej akcji. Czwórka specjalistów, iluzjonistów wprawia w zachwyt publiczność podczas swoich efektownych przedstawień pełnych magii i niesamowitości. Okazuje się, że w trakcie show dochodzi do napadów rabunkowych, gdzie giną niebagatelne kwoty. Iluzjoniści ściągają na siebie agentów FBI i Interpolu. Nie wiadomo, czy Czterej Jeźdźcy działają sami, czy też mają jakichś mocodawców. W trop za nimi podąża agent FBI. W rolach głównych zobaczymy m.in. Marka Ruffalo i Woody'ego Harrelsona. Koszt filmu na DVD ok. 30 zł.

Krudowie

Wielbiciele animacji powinni być zachwyceni. Po sukcesie kinowym, pora obejrzeć Krudów w domowym zaciszu. Animowany Avatar - jak określili film krytycy. Krudowie to naród spokojny, żyjący z dnia na dzień w swojej jaskini. W obliczu katastrofy, sympatyczni mieszkańcy muszą zabrać swój dobytek i szukać nowego domu. Pełna humoru i radości życia wyprawa, niesamowite krajobrazy i same postaci Krudów sprawiają, że animacja twórców Madagaskaru to rewelacyjna rozrywka dla całej rodziny. Koszt ok. 35 zł.

Elizjum

Film twórców słynnego District 9, który pokazał dobitnie, że jest jeszcze miejsce na oryginalne projekty w dziedzinie filmowego science - fiction. Elizjum zachwyca konstrukcją scenariusza i poprowadzenia akcji. Mamy rok 2154, dwie klasy ludzi: bogata i biedna są od siebie oddzieleni, a odpowiednie słuźby dbają o to, by w żaden sposób nie mogły się przenikać. Jeden z mieszkańców, Max, postanawia podjąć się niebezpiecznej misji i przedostać się do beztroskiej i wygodnej krainy Elizjum. W rolach głównych występują: Jodie Foster i Matt Damon. Koszt. ok. 30 zł.

Być Jak Kazimierz Deyna

Nazwisko wielkiego polskiego piłkarza w tytule filmu, gwarantuje zainteresowanie kibiców piłkarskich. Choć postać słynnego Kaki jest przywołana, na pewno nie jest to postać wiodąca w filmie Anny Wieczur - Bluszcz. Uniwersalna opowieść o poszukiwaniu własnej drogi z piłką nożną i wielkim Deyną w tle. Kazio rodzi się w dniu, kiedy Kazimierz Deyna strzela niesamowitego gola z rzutu rożnego, w meczu z Portugalią w 1977 roku. Według jego ojca, to znak, że syn powinien za wszelką cenę zostać piłkarzem. Życie pisze jednak zupełnie inny scenariusz. Okazuje się, że nie będąc piłkarzem można dążyć do doskonałości, korzystają z talentu sportowca: - Zrozumiałem, że trzeba żyć i pracować tak ciężko, jak się tylko potrafi, nawet jak gwiżdże na nas cały stadion. Zrozumiałem, że trzeba być jak Kazimierz Deyna w siedemdziesiątym siódmym - podsumowuje w jednej ze scen bohater filmu. Koszt ok. 25 zł.

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 11.12.2013, Aktualizacja:

Zobacz również