szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Prezenty na mikołajki

PREZENTY NA MIKOŁAJKI: Jaki prezent kupić na mikołajki? Najpopularniejsze filmy na mikołajki!

Co kupić na mikołajki? Jaki prezent mikołajkowy wybrać? A może pokusić się o nowość filmową na DVD? W mikołajki, 6 grudnia, zawsze chowamy upominek pod poduszką dla naszych bliskich. Co wybrać na mikołajki? Sprawdź najpopularniejsze filmy na DVD.

Tagi: co wybrać na mikołajki, mikołajki 2013, mikołajki co kupić, mikołajki jaki prezent, prezent na mikołajki, prezenty

PREZENTY NA MIKOŁAJKI 2013: Jaki prezent kupić na mikołajki? Najpopularniejsze filmy na mikołajki!

Idealne Matki to popis aktorski Naomi Watts i Robin Wright

fot: BULLS

Fajny film na mikołajki 2013? Wybrać kino czy edycję DVD? jesień obfituje w doskonałe premiery na DVD, a skoro mieszczą się pod poduszkę - prezent mamy gotowy. Co wybrać? Sprawdź co kupić na mikołajki 2013?

Idealne Matki

Film inspirowany opowiadaniem laureatki Nagrody Nobla, Doris Lessing. Dwie matki, dwóch synów, piękna plaża i nastrój sielanki. Niespodziewany pocałunek zmieni na zawsze relacje obu stron. Historia Lil i Roz, które wychowują samotnie swoich synów (jedna jest wdową, mąż drugiej wyjechał do pracy). Młodzi, atrakcyjni chłopcy surfują i beztrosko spędzają czas. Co się stanie, gdy jeden z nich pocałuje matkę drugiego. Pożądanie, wstyd, miłość. Anne Fontaine odważnie podejmuje temat tabu. Na szczęście to nie jest kolejna błaha historia o miłości między dwojgiem ludzi z dużą różnicą wieku. Mimo że to nie thriller, trzyma w napięciu.

Plotkara - sezon 5

Piąta seria niezwykle popularnego serialu. Mimo że wydawać by się mogło, że przygody bogatej blogerki to scenariusz na max. jeden sezon serialu. Okazało się jednak, że przygody bogatej młodzieży nie muszą być jednowymiarowe, a intrygi i problemy nie muszą być kalką tego co już setki razy widzieliśmy. Ale spokojnie, Plotkara to nie dramat psychologiczny, a jedynie zgrabnie napisana lekka historia, która nie nudzi. Co słychać u Sereny, Chucka, Nate'a i Blair? Premiera nowego sezonu 15.11.2013.

Hobbit - Niezwykła Podróż. Edycja rozszerzona

Peter Jackson postanowił kontynuować swe spotkanie z prozą Tolkiena. W przypadku Hobbita, całość wyglądała dramatycznie. Pierwotny scenariusz i zamysł filmu poszedł do kosza, współpracownicy się rozpierzchli, a Jackson z uporem maniaka zaczął wszystko od początku i niemal w pojedynkę doprowadził do realizacji projektu. Miłośnicy słynnej sagi byli rozczarowani efektem. Pionierskie podejście do zdjęć i krystaliczna czystość obrazu nie przykryły do końca, zdaniem wielu, słabego scenariusza. Niemniej nie da się ukryć, że epickie dzieło Jacksona robi wrażenie. Na mikołajki dostajemy wersję rozszerzoną, gdzie oglądamy wcześniej nie pokazywany materiał filmowy oraz godziny dodatków specjalnych w tym Kroniki Śródziemia - making of, komentarze twórców itp. Efektowny 5-dyskowy digipack zadowoli każdego fana kina. Premiera 08.11.2013

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 28.11.2014, Aktualizacja:

Zobacz również