szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Program telewizyjny na weekend 12 i 13 października 2013

PROGRAM TV na weekend 12 i 13 października 2013. Filmy dla kobiet. Kobiece kino w TV

Program telewizyjny na weekend 12 i 13 października 2013. Co obejrzeć w weekend? Filmy dla kobiet w telewizji. Co wybrać z bogatej oferty tv na weekend? Propozycje filmowe w tv na weekend 12.10.2013 i 13.10.2013!

Tagi: filmy 2013, filmy dla kobiet, filmy w telewizji, kobiece kino, program telewizyjny, program tv 12.10.2013, program tv 13.10.2013, program tv na weekend, program tv na weekend 12 i 13 października 2013

PROGRAM TV na weekend 12 i 13 października 2013. Filmy dla kobiet. Kobiece kino w TV

Whitney Houston i Kevin Costner w filmie Bodyguard

fot: BULLS

Program TV na weekend 12.10 i 13.10.2013! Co warto obejrzeć w telewizji? Filmy dla kobiet, kobiece kino w tv. Sprawdź co warto oglądać w weekend w tv!

Sobota 12.10.2013

TVN7, godz. 19.30 Bodyguard

Jeden z największych kinowych hitów wszech czasów. Whitney Houston w roli - po części - samej siebie i nieodłączny ochroniarz Kevin Costner, który staje się niejako cieniem gwiazdy. Będącej u szczytu sławy Rachel grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Prawdę zna Frank, były oficer służb specjalnych. Za wszelką cenę stara się chronić gwiazdę, a dodatkowo między dwojgiem rodzi się uczucie. Film otrzymał dwie nominacje do Oscara.

TVP Kultura, godz. 20.20 Jej Droga

Bardzo mocne, zaangażowane kino w reżyserii Jasmili Žbanić, autorki słynnej Grbavicy. Bośniak Amar zostaje zwolniony z pracy i nadużywa alkoholu. Zamiast zwyczajnej terapii, dzięki koledze z wojska przechodzi na radykalną odmianę islamu. Zmiana religii przynosi wiele pozytywów, mężczyzna rezygnuje z używek i staje się niezwykle religijny. Z jego pokorą wobec wyznania, nie może pogodzić się partnerka Luna, która nie zgadza się na całkowite podporządkowanie mężowi. Niezwykły obraz kobiety walczącej o własną godność i jednocześnie o miłość i akceptację swego partnera.

Canal +, godz. 21.00 Jesteś Bogiem

Najgłośniejszy obraz biograficzny ostatnich lat w Polsce. Podobnym echem odbił się jedynie Skazany Na Bluesa, film o życiu Ryszrada Riedla, wokalisty Dżemu. Opowieść o tójce przyjaciół Magiku, Fokusie i Rahimie, którzy tworzą Paktofonikę, jeden z najlepszych składów hip-hopowych w Polsce. W jakich okolicznościach powstawał polski rap? Koncerty, bezwzględni agenci i menadżerowie, używki, a z drugiej strony niesłychana wrażliwość i problem niezrozumienia młodych ludzi. Magik, wcześniej lider zespołu Kaliber 44, popełnia samobójstwo. Doskonałe role całej trójki, Marcina Kowalczyka, Marcina Schuchardta i Dawida Ogrodnika.

Niedziela 13.10.2013

Ale Kino, godz. 18.10 Jak Stracić Przyjaciół i Zrazić Do Siebie Ludzi

Sympatyczna komedia według sprawdzonej kalki: nieoczekiwana zmiana miejsc. Sidney Young pracuje w plotkarskim portalu i codziennie piętnuję głupotę i próżnię intelektualną celebrytów, których zresztą szczerze nie cierpi. Gala rozdania nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej zmienia wszystko. Young dostaje się na nią podstępem i nieoczekiwanie dzięki skandalowi, sam staje w świetle reflektorów. Szybko orientuje się, że to z czym walczył latami, stało się jego środowiskiem naturalnym. W rolach głównych Simon Pegg, Jeff Bridges i Megan Fox.

Canal+, godz. 21.00 Miłość

Kino Michaela Haneke nie można zaliczyć do tzw. hitowego. Tajemnicze, prowokujące, poszukujące opowieści Austriaka bywają niełatwe w odbiorze, często obrazoburcze, ale z prędkością światła i często pod prąd drążą skomplikowaną ludzką naturę. Haneke podejmuje tematy, których inni woleliby unikać. Czym jest miłość po 50 latach wspólnego życia? Co z niej zostaje? Co to znaczy kochać tuż przed śmiercią? Starsze małżeństwo Anne i Georges staje wobec choroby, wyborów ostatecznych i cierpienia. Nie chcą niczyjej pomocy, bez względu na konsekwencje. Niezwykły obraz Hannekego zdobył Oscara, Złotą Palmę w Cannes, ŻŁoty Glob i Nagrodę BAFTA.

TVP1, godz. 21.50 Całe Szczęście

Kino niezobowiązująco rozrywkowe. Główna bohaterka Ashley to ussobienie szczęścia i powodzenia pod każdym względem. Zawodowo i prywatnie, a do tego z w najdrobniejszych życiowych kwestiach, wszystko się udaje. Do czasu, gdy spotyka Jake'a, wielkiego pechowca. Po nieoczekiwanym pocałunku, karta się odwraca i Ashley wiedzie się coraz gorzej. Ku zdziwieniu bohaterki, Jake, dotychczas pechowiec jakich mało, radzi sobie zadziwiająco dobrze. Jak odzyskać sprzyjającą aurę. W roli głównej Lindsay Lohan.

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 09.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
PROGRAM TV na weekend 1 i 2 marca 2014. Filmy dla kobiet. Kobiece kino w TV
PROGRAM TV na weekend 1 i ...

Program telewizyjny na weekend 1 i 2 marca 2014. Co obejrzeć w weekend? Filmy dla kobiet w telewizji. Igrzyska Śmierci czy Poradnik Pozytywnego Myślenia? Co wybrać z bogatej oferty tv na weekend ...

PROGRAM TV na weekend 22 i 23 lutego 2014. Filmy dla kobiet. Kobiece kino w TV
PROGRAM TV na weekend 22 i ...

Program telewizyjny na weekend 22 i 23 lutego 2014. Co obejrzeć w weekend? Filmy dla kobiet w telewizji. Rozstanie, Lincoln czy może Legalna Blondynka? Co wybrać z bogatej oferty tv na weekend ...