szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Program telewizyjny na weekend 14 i 15 września 2013

PROGRAM TV na weekend 14 i 15 września 2013. Filmy dla kobiet. Kobiece kino w TV

Program telewizyjny na weekend 14 i 15 września 2013. Co obejrzeć w weekend? Filmy dla kobiet w telewizji. Co wybrać z bogatej oferty tv na weekend? Polecamy kilka propozycji filmowych w tv na weekend 14.09.2013 i 15.09.2013!

Tagi: filmy 2013, filmy dla kobiet, filmy w telewizji, kobiece kino, program telewizyjny, program tv, program tv na weekend, program tv na weekend 14 i 15 września 2013, tv program telewizyjny

PROGRAM TV na weekend 14 i 15 września 2013. Filmy dla kobiet. Kobiece kino w TV

Hobbit. Niezwykła podróż ma premierę telewizyjną 14.09.2013

fot: BULLS

Program TV na weekend 14.09 i 15.09 2013! Co warto obejrzeć w telewizji? Filmy dla kobiet, kobiece kino w tv. Sprawdź co warto oglądać w weekend w tv!

Sobota 14.09.2013
TVP1, godz. 21.00 Och Karol 2

Jedna z najpopularniejszych komedii romantycznych ostatnich lat i luźne nawiązanie do kultowego filmu Och Karol Romana Załuskiego. Bohaterem filmu jest Karol Górski, uzależniony od kobiet podrywacz, nie potrafi odmówić sobie kolejnej randki lub flirtu. Wokół Karola gromadzi się coraz więcej kobiet, a w domu czeka ukochana żona. Kiedy kochanki oraz żona dowiedzą się o sobie nawzajem, postanawiają dokonać zemsty. W roli głównej Piotr Adamczyk, a filmie zobaczymy także Małgorzatę Sochę, Annę Muchę, Katarzynę Zielińską i Małgorzatę Foremniak.

Canal+, godz. 21.00 Hobbit. Niezwykła Podróż

Peter Jackson powraca. Autor filmowej trylogii Władca Pierścieni kolejny raz sięga po prozę J.R.R. Tolkiena. Film otrzymał trzy nominacje do Oscara, ale krytyka oceniła go jako przeciętny obraz z dorobku Jacksona. Innego zdania byli tolkienolodzy, którzy z ochotą ruszyli do kin. Uwaga, film ma swoją telewizyjną premierę! Akcja toczy się w Śródziemiu 60 lat przed wydarzeniami znanymi z Władcy Pierścieni. Spotykamy zatem znajomych bohaterów. Jest Bilbo Baggins, Gandalf oraz tajemniczy Gollum. Witaj przygodo!

TVN, godz. 21.40 Nie Wszystko Złoto, Co Się Świeci

Los filmowy, po raz kolejny łączy parę Matthew McConaughey - Kate Hudson na planie zwariowanej komedii. Trudno w tym wypadku mówić o typowym, komediowym romansidle, niemniej miłośnicy aktorskiej pary będą usatysfakcjonowani. Bohaterem filmu jest Ben Finnegan, poszukiwacz skarbów i jednocześnie loser i utracjusz, którego zostawiła piękna żona. Traf chce, że podczas kolejnej wyprawy, byli kochankowie wchodzą sobie w drogę. Gra idzie o wielką stawkę, bowiem do wyjęcia jest posag królowej - 40. skrzyń złota. Okazuje się, że nie tylko byli małżonkowie mają ochotę, by się wzbogacić.

Niedziela 15.09.2013

Canal+, godz. 19.10 Odwróceni Zakochani

Miłość wbrew prawom fizyki - tak najkrócej można określić historię dwojga zakochanych w Odwróconych Zakochanych. Komedia romantyczna science - fiction z Kirsten Dunst i Jim Sturgess. Ile już razy kochankowie filmowi przenosili się w czasie, łamali obowiązujące zasady i obyczaje. Dlaczego nie mieliby przebyć długiej drogi między planetami i pokonać przeciwności losu, stojące na drodze do ich szczęścia?

TVP Kultura, godz. 20.30 Wesele

Kino Wojtka Smarzowskiego bywa trudne, szorstkie i nieprzyjemne. Podobnie jak nasze wady i przywary, o których słuchać nie lubimy. Smarzowski jednak nieustannie nam przypomina o naszej obłudzie, chciwości, małostkowości i zaścianku. Wiejskie wesele w stylu zastaw się a postaw się, jest tylko pretekstem do pokazania poszczególnych postaw bohaterów. Odbijamy się zatem w krzywym zwierciadle Wojnara i spółki, niezależnie od przynależności partyjnej, stanu konta i miejsca zamieszkania. Kultowe i mocne, a w rolach głównych Marian Dziędziel, Iwona Bielska, Maciej Stuhr, Arkadiusz Jakubik i Tamara Arciuch.

TVP1, godz. 21.20 Sześć Dni i Siedem Nocy

Znany i nieco oklepany patent dwojga nie darzących się specjalną sympatią ludzi, którzy w obliczu niebezpieczeństwa zaczynają pałać do siebie uczuciem. Robin, szczęśliwie zakochana dziennikarka ląduje na bezludnej wyspie z przypadkowymi, nieco gruboskórnym pilotem. Początkowa niechęć, zmienia się jednak w nić porozumienia, a może nawet... W rolach głównych Anne Heche i Harrison Ford.

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 13.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
PROGRAM TV na weekend 1 i 2 lutego 2014. Filmy dla kobiet. Kobiece kino w TV
PROGRAM TV na weekend 1 i ...

Program telewizyjny na weekend 1 i 2 lutego 2014. Co obejrzeć w weekend? Filmy dla kobiet w telewizji. Cztery Wesela i Pogrzeb, Uwodziciel czy Tamara i Mężczyźni? Co wybrać z bogatej oferty ...