szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Program telewizyjny na weekend 19 i 20 października 2013

PROGRAM TV na weekend 19 i 20 października 2013. Filmy dla kobiet. Kobiece kino w TV

Program telewizyjny na weekend 19 i 20 października 2013. Co obejrzeć w weekend? Filmy dla kobiet w telewizji. Co wybrać z bogatej oferty tv na weekend? Propozycje filmowe w tv na weekend 19.10.2013 i 20.10.2013!

Tagi: filmy 2013, filmy dla kobiet, filmy w telewizji, kobiece kino, program telewizyjny, program tv 19.10.2013, program tv 20.10.2013, program tv na weekend, program tv na weekend 19 i 20 października 2013

PROGRAM TV na weekend 19 i 20 października 2013. Filmy dla kobiet. Kobiece kino w TV

Jane Fonda i Jennifer Lopez stworzyły niezwykły duet filmowy w filmie Sposób na Teściową

fot: BULLS

Program TV na weekend 19.10 i 20.10.2013! Co warto obejrzeć w telewizji? Filmy dla kobiet, kobiece kino w tv. Sprawdź co warto oglądać w weekend w tv!

Sobota 19.10.2013

TVN7, godz. 19.30 Sposób na Teściową

Odwieczny problem związków synowej i teściowej przybiera w Sposobie na Teściową pokaźne rozmiary. Charlie (Jennifer Lopez) poznaje wymarzonego faceta, oboje planują wspólne życie i wierzą, że nic nie stanie im na przeszkodzie. niestety, sielanka szybko się kończy, gdy do akcji wkracza Viola Fields (Jane Fonda). Była gwiazda talk-show nie znosi sprzeciwu i miewa humory, a do tego nie przepada za nową synową. Walka o ukochanego męża, a z drugiej strony syna rozpocznie się na dobre i żadna z pań nie zamierza ustąpić. Doskonały pojedynek Lopez i Fondy w dość sympatycznej komedii.

Canal+, godz. 21.00 Sęp

Thriller jako gatunek był właściwie w Polsce niewykorzystany. Od pewnego czasu, polscy twórcy zabierają się za kino gatunkowe i... choć póki co nadmiernie korzystają z zachodnich inspiracji, efekt wydaje się być całkiem niezły. Sęp to sprawnie zrealizowany, wielowątkowy thriller z Danielem Olbrychskim, Pawłem Małaszyńskim i Michałem Żebrowski. Tytułowy sęp, to policjant Wolin (Żebrowski), który ściga groźnego przestępcę. Bardzo szybko może się okazać, że to sam policjant jest zagrożony. Muzykę do filmu napisał słynny zespół Archive.

TVN, godz. 21.40 Evan Wszechmogący

Najdroższa komedia w historii kina i to nie jest żart. Zrealizowany z ogromnym rozmachem film, nie do końca spełnił finansowe marzenia producentów, a dziś oglądamy ją jako: jeszcze jedną komedię. Telewizyjny prezenter zostaje powołany przez samego Boga do wypełnienia współczesnej misji, bliźniaczo podobnej do sytuacji biblijnego Noego. Evan Baxter ma uchronić ludzkość przed potopem i zbudować swoją arkę oraz zgromadzić parami ludzi oraz zwierzęta. Jak nietrudno się domyślić, sytuacja wymyka się spod kontroli. Sequel Bruce'a Wszechmogącego.

Niedziela 20.10.2013

Canal+, godz. 21.00 Piąta Pora Roku

Poruszająca opowieść o dwójce samotnych ludzi, których pozorni dzieli prawie wszystko, a może połączyć piękna przyjaźń. Historia Witka (Marian Dziędziel), kierowcy zawodowego, wdowca, który na stałe związany jest z rodzinnym Śląskiem. Z drugiej strony poznajemy Barbarę (Ewę Wiśniewską), która opłakuje niedawno zmarłego męża - malarza. Barbara wypełnia jego ostatnią wolę i postanawia rozsypać jego prochy nad morzem. Prosi o pomoc Witka. Czy dwie zgubione dusze znajdą wspólną drogę? Doskonałe, refleksyjne kino Jerzego Domaradzkiego.

TVP1, godz. 21.20 Randki w Ciemno

Cykl Zakochana Jedynka rządzi się swoimi prawami. W roli głównej musimy zobaczyć miłość, oczywiście z lekką nutką komplikacji. Sytuacji Dannyego nie da się już bardziej skomplikować. Jest niewidomy, bierze udział w eksperymentalnej terapii i z pomocą brata szuka dziewczyny. Niestety randki w ciemno nie przynoszą efektu. Danny poznaje natomiast piękną pielęgniarkę Leezę, która ma... narzeczonego. Czy happy end w tej sytuacji jest możliwy?

TVP Kultura, godz. 21.55 Skazany Na Bluesa

Niezwykły portret artysty, nawet jeśli - według znawców historii Dżemu - niektóre epizody nie do końca miały odzwierciedlenie w rzeczywistości. Oczywiście główną siłą filmu jest kreacja głównego bohatera Ryszarda Riedla. Tomasz Kot nie mógł sobie wyobrazić lepszego debiutu. Uwikłany w nałóg charyzmatyczny wokalista legendarnej grupy Dżem stara się godzić role gwiazdy rocka oraz męża i ojca. Niestety, przez narkotyki, wszystko się rozmywa. Studium upadku jednego z najbardziej oryginalnych polskich wokalistów i niezwykle wrażliwego artysty. Doskonała muzyka formacji przydaje jeszcze obrazowi autentyzmu, a role drugoplanowe (Fraszyńska, Balcar, Baumann) dopełniają znakomitej reszty.

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 17.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
PROGRAM TV na weekend 1 i 2 marca 2014. Filmy dla kobiet. Kobiece kino w TV
PROGRAM TV na weekend 1 i ...

Program telewizyjny na weekend 1 i 2 marca 2014. Co obejrzeć w weekend? Filmy dla kobiet w telewizji. Igrzyska Śmierci czy Poradnik Pozytywnego Myślenia? Co wybrać z bogatej oferty tv na weekend ...

PROGRAM TV na weekend 22 i 23 lutego 2014. Filmy dla kobiet. Kobiece kino w TV
PROGRAM TV na weekend 22 i ...

Program telewizyjny na weekend 22 i 23 lutego 2014. Co obejrzeć w weekend? Filmy dla kobiet w telewizji. Rozstanie, Lincoln czy może Legalna Blondynka? Co wybrać z bogatej oferty tv na weekend ...