szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Program telewizyjny na weekend 28 i 29 września 2013

PROGRAM TV na weekend 28 i 29 września 2013. Filmy dla kobiet. Kobiece kino w TV

Program telewizyjny na weekend 28 i 29 września 2013. Co obejrzeć w weekend? Filmy dla kobiet w telewizji. Co wybrać z bogatej oferty tv na weekend? Polecamy kilka propozycji filmowych w tv na weekend 28.09.2013 i 29.09.2013!

Tagi: filmy 2013, filmy dla kobiet, filmy w telewizji, kobiece kino, program telewizyjny, program tv 28.09.2013, program tv 29.09.2013, program tv na weekend, program tv na weekend 28 i 29 września 2013

PROGRAM TV na weekend 28 i 29 września 2013. Filmy dla kobiet. Kobiece kino w TV

Kac Vegas do obejrzenia w TV już 28 września 2013 w TVN

fot: The Hangover Official Fanpage

Program TV na weekend 28.09 i 29.09 2013! Co warto obejrzeć w telewizji? Filmy dla kobiet, kobiece kino w tv. Sprawdź co warto oglądać w weekend w tv!

Sobota 28.09.2013

TVN7, godz. 19.30 Sztuka Zrywania

Jennifer Aniston w kolejnej komedii romantycznej. Po sukcesie serialu Przyjaciele, Aniston stała się niemal etatową odtwórczynią ról nieszczęśliwie zakochanych kobiet, z nutką szaleństwa w oczach. Sztuka Zrywania istotnie zaczyna się od... rozstania. Gary i Brooke nie są w stanie wytrzymać razem. Niestety po zerwaniu, każde z nich chce pozostać we wspólnym mieszkaniu. Jak zatem być obok siebie i jednocześnie nie być razem? Happy end murowany i do tego kilka szalonych gagów. W sam raz na sobotni wieczór.

Canal+, godz. 21.00 Skyfall

Najsłynniejszy agent na świecie powraca. Po raz pierwszy w telewizji, Skyfall, ostatni jak dotąd, 23. obraz o przygodach 007. Najbardziej kasowy film o Jamesie Bondzie. Zdobywca dwóch Oscarów (montaż i piosenka Adele), a także cała plejada znakomitych aktorów: Judi Dench, Ralph Fiennes czy Javier Bardem w roli czarnego charakteru. Jest tempo, pościgi, intryga i znakomity Daniel Craig w Służbie Jej Królewskiej Mości. Chwała dla Sama Mendesa, reżysera, który nie boi się eksperymentować na kultowej serii i wprowadził nieco ożywienia w skostniały ostatnio wizerunek 007. Dla mężczyzn i dla kobiet, rzecz obowiązkowa.

TVN, godz. 21.40 Kac Vegas

Jedna z najlepszych komedii ostatnich lat. Film doczekał się kolejnych części, niemniej fani wciąż wspominają pierwszą i najbardziej zwariowaną część. Doug bierze ślub, zaś paczka przyjaciół zaoferowała się by towarzyszyć mu podczas niepowtarzalnego wieczoru kawalerskiego. Ekipa jedzie od Las Vegas, gdzie czeka ich nieprzerwany, pełen przygód imprezowy maraton. Niestety sprawy wymykają się spod kontroli i nikt nie pamięta co wydarzyło się dzień wcześniej. Można by rzec: witaj przygodo. W roli głównej Bradley Cooper. A w samym filmie mnóstwo śmiesznych, niezbyt wyrafinowanych, ale skutecznych żartów i niewątpliwy plus za udział aktorski Mike'a Tysona. Nie próbujcie tego w domu.

Niedziela 29.09.2013

Polsat Film, godz. 21.00 Dziewiąte Wrota

To nie jest najbardziej udany film Romana Polańskiego, niemniej w przypadku mistrza, każdy obraz na pewno warto obejrzeć. W tym przypadku, dodatkowym wabikiem będzie udział Johnny'ego Deppa. Dean Corso zajmuje się odnajdywaniem drogocennych starodruków na życzenie bogatych klientów. Corso dostaje kolejne zlecenie od niejakiego Balkana, który gromadzi książki o diabłach. Zgadzając się na odnalezienie tajemniczej księgi, Corso coraz bardziej zanurza się w obłędzie. Całość powstała na podstawie powieści Klub Dumas.

Canal+ Film, godz. 20.00 2 Dni w Nowym Jorku

Z Paryża przenosimy się do Nowego Jorku. Pamiętacie słynną komedię z Julie Delpy, kiedy wraz z chłopakiem Jackiem odwiedza stare paryskie kąty i przy okazji spotyka byłych facetów? Tym razem Delpy sama stanęła za kamerą i powraca do tematu. Nie ma już Jacka, jest nowy facet, Mingus. Jest również ojciec Marion, który zrozpaczony przyjeżdża w odwiedziny, a także siostra z wyjątkowo męczliwym kochankiem. Jakby tego było mało, na horyzoncie pojawia się także przystojny bogaty playboy, żywo zainteresowany Marion. Inspiracja Woody Allenem aż nadto widoczna, ale poziom trzyma przyzwoity.

TVP1, godz. 21.20 Cała Ona

Jedna z wielu przeciętnych komedii romantycznych. Przenosimy się do czasów liceum, bali maturalnych i żalu po utraconych facetach tudzież narzeczonych. Zemsta, jak zwykle w takich wypadkach bywa słodka, a dodatkowo nadaje tempa samemu filmowi. Mechanizm fabuły skądinąd dobrze znany, a jednak romans i do tego metamorfoza kopciuszka w księżniczkę, zawsze działa kojąca na skołatane przed powrotem do pracy nerwy. Sympatyczne i niezobowiązujące.

Autor: mkusy

Zdjęcia: The Hangover Official Fanpage

Publikacja: 25.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
PROGRAM TV na weekend 1 i 2 marca 2014. Filmy dla kobiet. Kobiece kino w TV
PROGRAM TV na weekend 1 i ...

Program telewizyjny na weekend 1 i 2 marca 2014. Co obejrzeć w weekend? Filmy dla kobiet w telewizji. Igrzyska Śmierci czy Poradnik Pozytywnego Myślenia? Co wybrać z bogatej oferty tv na weekend ...

PROGRAM TV na weekend 22 i 23 lutego 2014. Filmy dla kobiet. Kobiece kino w TV
PROGRAM TV na weekend 22 i ...

Program telewizyjny na weekend 22 i 23 lutego 2014. Co obejrzeć w weekend? Filmy dla kobiet w telewizji. Rozstanie, Lincoln czy może Legalna Blondynka? Co wybrać z bogatej oferty tv na weekend ...