szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Program telewizyjny na weekend 30 i 31 sierpnia 2013

PROGRAM TV na weekend 31 sierpnia i 1 września 2013. Filmy dla kobiet. Kobiece kino w TV

Program telewizyjny na weekend 31 sierpnia i 1 września 2013. Co obejrzeć w weekend? Filmy dla kobiet w telewizji. Co wybrać z bogatej oferty tv na weekend? Polecamy kilka propozycji filmowych w tv na weekend 31.08.2013 i 01.09.2013!

Tagi: filmy 2013, filmy dla kobiet, filmy w telewizji, kobiece kino, program telewizyjny, program tv, program tv na weekend, program tv na weekend 30 i 31 sierpnia 2013, tv program telewizyjny

PROGRAM TV na weekend 31 sierpnia i 1 września 2013. Filmy dla kobiet. Kobiece kino w TV

Dwa Tygodnie Na Miłość do obejrzenia 31 sierpnia o 20.00 w TVN

fot: BULLS

Program TV na weekend 31.08 i 01.09 2013! Co warto obejrzeć w telewizji? Filmy dla kobiet, kobiece kino w tv. Sprawdź co warto oglądać w weekend w tv!

Sobota 31.08.2013

TVN, godz. 20.00 Dwa Tygodnie Na Miłość

Komedia romantyczna z Sandrą Bullock. Mimo niewielkiego stażu, to jeden z klasyków miłosnych historii w kinie. Znak, że przeciwieństwa też się przyciągają, a sprzeczne stanowiska w sprawach zawodowych, nie muszą wcale przeszkadzać w uczuciach. W rolach głównych obok Bullock ulokowano brytyjskiego przystojniaka Hugh Granta, który niejako w specjalizacji ma wpisane: aktor od komedii romantycznych.

Canal+, godz. 20.00 Yuma

Premiera w Canal+ i po raz pierwszy w telewizji. Film, który mimo szumnych zapowiedzi, przeszedł właściwie bez echa. Zdecydowanie głośniej było przed rozpoczęciem zdjęć, kiedy Tomasz Kot, odtwarzający jedną z ról w filmie, musiał do niej sporo schudnąć. I rzeczywiście postać grana przez Kota jest w pewien sposób magnetyzująca. Poza tym sprawne kino sensacyjne, z elementami komediowymi. Kto przegapił w kinie, jest szansa nadrobić. W roli głównej, co nie jest bez znaczenia, Jakub Gierszał.

TVP Kultura, godz. 23.25 Motyl i Skafander

Wzruszająca i poruszająca historia oparta na prawdziwych wydarzeniach. Redaktor naczelny Elle, w wyniku wylewu krwi do mózgu zostaje całkowicie spraliżowany. Do porozumiewania ze światem zostaje mu tylko jedna powieka. Jak za pomocą mrugnięć utrzymać kontakt z rodziną, przyjaciółmi, ze światem? Dzięki milionom mrugnięć powstała autobiografia, a potem film Juliana Schnabla. Zmusza do refleksji i rewizji swojego postrzegania świata. Doskonałe zdjęcia Janusza Kamińskiego i role Mathieu Amalrica i Maxa Von Sydowa.

Niedziela 01.09.2013

TVP1, godz. 21.20 Niania w Nowym Jorku

Kolejna klasyczna, romantyczna historia i dramat wychowawczy w jednym. Główna bohaterka, nie mając pomysłu na przyszłość zawodową po studiach antropologicznych, zostaje nianią kilkuletniego synka bogatych rodziców. Rozkapryszony dzieciak szybko zostaje obłaskawiony, jednak brak czasu rodziców, błędy wychowawcze i despotyczny styl bycia pani X daje się domownikom i niani mocno we znaki. Dodatkowo pojawia się na horyzoncie harvardzkie ciacho, które jest nianią żywo zainteresowane. W rolach głównych Scarlett Johansson, Chris Evans i Paul Giamatti.

TVP Kultura, godz. 20.00 Senność

W ramach Niedzieli z... Małgorzatą Kożuchowską w TVP Kultura, jest okazja do obejrzenia filmu Senność w reżyserii Magdaleny Piekorz. Autorka słynnych Pręg, postawiła tym razem na wielowątkową opowieść o ludziach różnych profesji i przyzwyczajeń, którzy pozostają w pewien sposób w swoistym życiowym letargu. W jednym z wątków wystąpiła wspomniana Kożuchowska, która jak się okazuje gości na ekranach kin zbyt rzadko. Interesujący, wciągający portret społeczeństwa nikczemnego, zakłamanego i jednocześnie pozostającego obcym na drugiego człowieka. a jednak jeszcze tli się nadzieja... W rolach głównych: Michał Żebrowski, Bartosz Obuchowicz i Rafał Maćkowiak. Całość na podstawie prozy Wojciecha Kuczoka.

Polsat, godz. 22.00 Amerykańskie Ciacho

Lekka i zabawna opowieść o dwójce podrywaczy. Bohaterowie filmu, Nikki i Heather żyją cudzym kosztem, podrywając zamożne kobiety i majętnych mężczyzn, Kiedy nudzi im się kolejny apartament, zmieniają obiekt zainteresowań i przenoszą się gdzie indziej, by znów korzystać z luksusów. Oboje wpadają na siebie przypadkiem i nie chcąc przyznać, że połączyło ich prawdziwe uczucia, kontynuują swoją grę. Podobne do polskiego filmu Zakochani w reż. Piotra Wereśniaka. Idealne na niedzielny wieczór. W roli głównej Ashton Kutcher.

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 28.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
PROGRAM TV na weekend 1 i 2 lutego 2014. Filmy dla kobiet. Kobiece kino w TV
PROGRAM TV na weekend 1 i ...

Program telewizyjny na weekend 1 i 2 lutego 2014. Co obejrzeć w weekend? Filmy dla kobiet w telewizji. Cztery Wesela i Pogrzeb, Uwodziciel czy Tamara i Mężczyźni? Co wybrać z bogatej oferty ...