szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Program telewizyjny na weekend 9 i 10 listopada 2013

PROGRAM TV na weekend 30 listopada i 1 grudnia 2013. Filmy dla kobiet. Kobiece kino w TV

Program telewizyjny na weekend 30 listopada i 1 grudnia 2013. Co obejrzeć w weekend? Filmy dla kobiet w telewizji. Co wybrać z bogatej oferty tv na weekend? Propozycje filmowe w tv na weekend 30.11.2013 i 01.12.2013!

Tagi: filmy 2013, filmy dla kobiet, filmy w telewizji, kobiece kino, program telewizyjny, program tv 01.12.2013, program tv 30.11.2013, program tv na weekend

PROGRAM TV na weekend 30 listopada i 1 grudnia 2013. Filmy dla kobiet. Kobiece kino w TV

Jednym z hitów telewizyjnego weekendu będzie film Ted

fot: BULLS

Program TV na weekend 30.11 i 01.12.2013! Co warto obejrzeć w telewizji? Filmy dla kobiet, kobiece kino w tv. Sprawdź co warto oglądać w weekend w tv!

Sobota 30.11.2013

TVP KULTURA, godz. 20.25 Skóra, W Której Żyję

Kino Pedro Almodovara zawsze cieszyło się w Polsce nie lada estymą. Dość powiedzieć, że Skóra, W której Żyję zanotowała całkiem niezły wynik kino, co jak na kino europejskie, artystyczne dobrze o nas świadczy. Almodovar w najwyższej formie ze swoim strachem, urojeniami, pragnieniami. Chirurg plastyczny, Robert Ledgard (Antonio Banderas), porzuca zawód, kiedy jego żona, poparzona w wypadku samochodowym, popełnia samobójstwo. Robert postanawia wynaleźć skórę, odporną na wszelkie oparzenia. Częścią doświadczenia jest więziona w domu, tajemnicza Vera, podglądana cały czas przez ekscentrycznego doktora.

Canal+, godz. 21.00 Ted

Marzenia się spełniają. Nawet jeżeli czasem musimy poczekać na to kilkanaście lat. John Barnett chciał w dzieciństwie, by jego miś Ted ożył. Ulubiona zabawka dorosła wraz ze swym opiekunem i pewnego dnia istotnie ożyła i bierze czynny udział w życiu swego pana. Niestety sielanka kończy się, gdy John znajduje sobie dziewczynę. W rolach głównych Mark Wahlberg i Mila Kunis. Film otrzymał Oscara za piosenkę Everybody Needs a Best Friend w wykonaniu Norah Jones.

TVN, godz. 22.15 Ja Cię Kocham, A Ty Z Nim

Historia Dana Burnsa, wdowca, który samotnie wychowuje trzy córki, które stara się mieć pod ścisłą kontrolą. Dan prowadzi rubrykę poradnikową, ale sam rzadko stosuje się do przedstawianych przez siebie reguł. Na jednej z rodzinnych imprez spotyka Marie, która jest dziewczyną jego brata. Burns się zakochuje, ale z drugiej strony, nie chce zburzyć rodzinnego szczęścia. W rolach głównych Steve Carell i Juliette Binoche.

Niedziela 01.12.2013

TVP1, godz. 21.20 Charlie St. Cloud

Film oparty na bestsellerowej książce Bena Sherwooda The Death and Life of Charlie St. Cloud. Historia Charliego St. Clouda, któremu życie funduje trudne chwile. W wypadku ginie jego brat, z którym po jakimś czasie Charlie nawiązuje kontakt. W międzyczasie poznaje Tess, dawną koleżankę ze szkoły, z którą łączyło go kiedyś uczucie. Charlie czuje się rozdarty między obietnicą daną bratu, a zniewalającym uczuciem do Tess. W roli głównej Zac Efron.

TVN, godz. 21.00 Bokser

Przejmująca historia Przemka, kick boksera i boksera wagi ciężkiej, który podejmuje heroiczną próbę ratowania własnego dziecka. W czasie rozkwitu kariery młodego Salety, bokser dowiaduje się o poważnej chorobie swojej córki. Jedynym ratunkiem dla dziecka jest przeszczep nerki. Film inspirowany prawdziwymi wydarzeniami z życia słynnego sportowca Przemysława Salety. W roli głównej Szymon Bobrowski.

Canal+, godz. 21.00 Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom

Najnowsze dzieło Wesa Andersona, nominowane do Oscara i pokazywane w konkursie o Złotą Palmę festiwalu w Cannes. Historia dwójki zakochanych w sobie nastolatków, którzy uciekają z domu i postanawiają wyruszyć szlakiem Indian z plemienia Chickchaw i przeżyć niesamowitą przygodę. W ślad za nimi wyruszają rodzice i szeryf. W poszukiwaniach bierze również udział harcmistrz oraz przedstawicielka pomocy społecznej. Czy młodym uda się znaleźć szczęście? Gwiazdorska obsada: Frances McDormand, Tilda Swinton, Edward Norton i Bruce Willis.

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 29.11.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
PROGRAM TV na weekend 1 i 2 marca 2014. Filmy dla kobiet. Kobiece kino w TV
PROGRAM TV na weekend 1 i ...

Program telewizyjny na weekend 1 i 2 marca 2014. Co obejrzeć w weekend? Filmy dla kobiet w telewizji. Igrzyska Śmierci czy Poradnik Pozytywnego Myślenia? Co wybrać z bogatej oferty tv na weekend ...

PROGRAM TV na weekend 22 i 23 lutego 2014. Filmy dla kobiet. Kobiece kino w TV
PROGRAM TV na weekend 22 i ...

Program telewizyjny na weekend 22 i 23 lutego 2014. Co obejrzeć w weekend? Filmy dla kobiet w telewizji. Rozstanie, Lincoln czy może Legalna Blondynka? Co wybrać z bogatej oferty tv na weekend ...