szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Program telewizyjny na weekend 5 i 6 października 2013

PROGRAM TV na weekend 5 i 6 października 2013. Filmy dla kobiet. Kobiece kino w TV

Program telewizyjny na weekend 5 i 6 października 2013. Co obejrzeć w weekend? Filmy dla kobiet w telewizji. Co wybrać z bogatej oferty tv na weekend? Polecamy kilka propozycji filmowych w tv na weekend 05.10.2013 i 06.10.2013!

Tagi: filmy 2013, filmy dla kobiet, filmy w telewizji, kobiece kino, program telewizyjny, program tv 05.10.2013, program tv 06.10.2013, program tv na weekend, program tv na weekend 5 i 6 października 2013

PROGRAM TV na weekend 5 i 6 października 2013. Filmy dla kobiet. Kobiece kino w TV

Nicole Kidman zagrała główną rolę w filmie Sydneya Pollacka Tłumaczka

fot: BULLS

Program TV na weekend 05.10 i 06.10.2013! Co warto obejrzeć w telewizji? Filmy dla kobiet, kobiece kino w tv. Sprawdź co warto oglądać w weekend w tv!

Sobota 05.10.2013

TVN7, godz. 19.30 Okrucieństwo Nie Do Przyjęcia

Filmy braci Coen można oglądać w ciemno, nawet, a może zwłaszcza wtedy, gdy zmieniają stylistykę. Zgrabnie napisana romantyczno - kryminalna historia może nie do końca przypadnie do gustu wielbicielom gatunku komedia romantyczna, ale zdecydowanie gwarantuje dobrą zabawę. Punkt wyjścia, czyli zemsta pięknej kobiety na przystojnym mężczyźnie, to jedynie wierzchołek góry lodowej wydarzeń, które mają nastąpić. Błyskotliwe dialogi, zakręcona akcja i znakomity scenariusz powodują, że film ogląda się z przyjemnością. Mimo że nie stał się Coenowskim klasykiem (są jednak w ich filmografii obrazy dużo lepsze), warto go zobaczyć. W rolach głównych Catherine Zeta-Jones i George Clooney.

TVP1, godz. 21.25 Tłumaczka

Powrót Sydneya Pollacka do reżyserowania po niemal 10 latach przerwy. Autora takich filmów jak Trzy Dni Kondora, Pożegnanie z Afryką czy Tootsie właściwie nie trzeba przedstawiać. Zarówno jeśli chodzi o produkcję jak i reżyserię, ale także aktorstwo był jednym z najlepszych, najbardziej bystrych twórców Hollywood. Dramat obyczajowo - polityczny Tłumaczka nie przebił jego najznakomitszych dokonań, jednak stanowi niejako solidne dopełnienie jego filmografii. Konferencja ONZ, a tam przypadkowo zasłyszane słowa o planowanym zamachu na przywódcę jednego z krajów Afryki, skłaniają Silvię Broome do złożenia zawiadomienia o niebezpieczeństwie. Do akcji wkracza agent federalny, ale sytuacja okazuje się być bardzo złożona. Doskonały pojedynek aktorski Nicole Kidman i Seana Penna.

TVN, godz. 21.40 Pożyczony Narzeczony

Tradycyjna romantyczna historia z komediowym zacięciem według sprawdzonego schematu. Historia Rachel, której kariera zawodowa rozwija się w błyskawicznym tempie, niestety odwrotnie proporcjonalnie do jej życia uczuciowego. Dodatkowo, na co dzień musi oglądać szczęście swojej najlepszej przyjaciółki. Pewnego dnia, po imprezie budzi się obok faceta swojej najlepszej przyjaciółki. Czy w tej sytuacji happy end jest możliwy? Bez obaw. Na szczęście komedia romantyczna rządzi się swoimi prawami. W jednej z ról Kate Hudson.

Niedziela 06.10.2013

Canal+, godz. 19.35 Faceci Od Kuchni

W czasach kiedy gotowanie urosło do rangi sztuki, a programy kulinarne atakują nas z ekranu o każdej porze, Faceci Od Kuchni jawią się jak dopełnienie mody na kulinaria. nie dajmy się zwieść. Faceci Od Kuchni to nie tylko film o gotowaniu, choć niewątpliwie to potrawy grają w filmie główną rolę. Jak połączyć doświadczenie i nowoczesność? Jak uratować przed zagładą jedną z najlepszych paryskich knajp. Być może zderzenie starego mistrza z młodym szalonym kucharzem przyniesie doskonałe efekty. Świetne role Jeana Reno i Michela Youna.

HBO, godz. 20.10 Hotel Transylwania

Sympatyczna, dopracowana w najdrobniejszych szczegółach kreskówka autorstwa twórców Laboratorium Dextera i Samuraja Jacka. Słynny hotel prowadzony przez Drakulę zamieszkują klasyczne, znane potwory: Mumia, Frankenstein i Wilkołak. W hotelu życie płynie leniwie i dlatego Drakula zachęca swoją córkę Mavis do opuszczenia rodzinnego gniazdka. Nagle w Transylwanii pojawia się nieoczekiwany gość Jonathan. Film nominowano do Złotego Globu.

TVP1, godz. 21.20 Admirał

Tęskna opowieść o niełatwych losach carskiej Rosji, miłosnych podbojach i krwawej rewolucji. Historia Aleksandra Kołczaka, admirała, dowódcy floty rosyjskiej, który zakochuje się z wzajemnością w żonie swojego podwładnego. Czy romans przetrwa wojenne wichury i krwawą rewolucję? Dla miłośników historycznych romansów i kultury rosyjskiej.

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 04.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
PROGRAM TV na weekend 1 i 2 marca 2014. Filmy dla kobiet. Kobiece kino w TV
PROGRAM TV na weekend 1 i ...

Program telewizyjny na weekend 1 i 2 marca 2014. Co obejrzeć w weekend? Filmy dla kobiet w telewizji. Igrzyska Śmierci czy Poradnik Pozytywnego Myślenia? Co wybrać z bogatej oferty tv na weekend ...

PROGRAM TV na weekend 22 i 23 lutego 2014. Filmy dla kobiet. Kobiece kino w TV
PROGRAM TV na weekend 22 i ...

Program telewizyjny na weekend 22 i 23 lutego 2014. Co obejrzeć w weekend? Filmy dla kobiet w telewizji. Rozstanie, Lincoln czy może Legalna Blondynka? Co wybrać z bogatej oferty tv na weekend ...