szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Program telewizyjny na weekend 7 i 8 grudnia 2013

PROGRAM TV na weekend 7 i 8 grudnia 2013. Filmy dla kobiet. Kobiece kino w TV

Program telewizyjny na weekend 7 i 8 grudnia 2013. Co obejrzeć w weekend? Filmy dla kobiet w telewizji. Co wybrać z bogatej oferty tv na weekend? Propozycje filmowe w tv na weekend 7 i 8.12.2013!

Tagi: filmy 2013, filmy dla kobiet, filmy w telewizji, kobiece kino, program telewizyjny, program tv 07.12.2013, program tv 08.12.2013, program tv na weekend

PROGRAM TV na weekend 7 i 8 grudnia 2013. Filmy dla kobiet. Kobiece kino w TV

360. Połączeni to jeden z telewizyjnych hitów weekendu 7 i 8 grudnia 2013

fot: BULLS

Program TV na weekend 7 i 8.12.2013! Co warto obejrzeć w telewizji? Filmy dla kobiet, kobiece kino w tv. Sprawdź co warto oglądać w weekend w tv!

Sobota 07.12.2013

TVP KULTURA, godz. 20.25 Fish Tank

Zaangażowane, społeczne kino brytyjskie. Opowieść o nastolatce z rozbitej rodziny, mieszkającej na komunalnym osiedlu. Zbuntowana dziewczyna nie może znaleźć wspólnego języka z otoczeniem. Jedyną jej pasją pozostaje taniec. Pod wpływem konkubenta matki, zaczyna wierzyć w siebie, a między opiekunem i nastolatką nawiązuje się chwilowy romans. W jednej z głównych ról wystąpił Michael Fassbender. Nagroda Jury na festiwalu w Cannes.

Canal+, godz. 21.00 Pokłosie

Głośny film Władysława Pasikowskiego, traktujący o polsko - żydowskich stosunkach. Historia braci Kalinów (Ireneusz Czop i Maciej Stuhr), z których jeden wchodzi w konflikt z całą wsią. Jak się okazuje, tajemnica dotyczy zdarzeń z okresu okupacji oraz ich mieszkańców. Obraz Pasikowskiego nawiązuje do wydarzeń w Jedwabnem i książki Jana Tomasza Grossa Sąsiedzi. Autorem scenografii do filmu jest Allan Starski, za zdjęcia odpowiada Paweł Edelman. Pokłosie wywalczyło nagrodę dziennikarzy na FPFF w Gdyni i siedem nominacji do Orłów.

TVN7, godz. 21.55 Same Kłopoty

Miłośnicy klasyczny komedii z lat 90-tych będą zachwyceni. Surrealistyczny i zwariowany debiut reżyserski Dana Aykroyda, który zresztą w filmie występuje. Bogaci przyjaciele postanawiają spędzić razem weekend. Docierając do dziwnej miejsacowości, przez nieuwagę łamią przepisy i trafiają do tajemniczego sądu. Okazuje się, że kara za wykroczenia drogowe może być bardzo dotkliwa. W rolach głównych kwiat aktorstwa tamtych lat: Demi Moore, Dan Aykroyd, Chevy Chase i John Candy.

Niedziela 08.12.2013

TVP Kultura, godz. 20.00 Prosta Historia O Miłości

Oryginalny scenariusz i perfekcyjne wykonanie - tak w skrócie można opowiedzieć o filmie Arkadiusza Jakubika. Doskonałe połączenie dwóch światów rzeczywistego oraz filmowego. Dwójka bohaterów jadąca pociągiem nad morze, wymyśla kolejne sceny swojego filmu. Miłość, namiętność, zdrada, tęsknota - wszystko sprawia, że sami stają się wykonawcami swego scenariusza. Nagle w trakcie kłótni pojawia się... reżyser. Od tego momentu film zderza się z rzeczywistością, nie jesteśmy pewni kiedy para jest sobą, a kiedy gra. Doskonały filmowy eksperyment Jakubika.

Canal+, godz. 21.00 360. Połączeni

Konstrukcja filmu jest dość dobrze znana. Splecione wątki, z pozoru obcych dla siebie ludzi z różnych miast na dwóch kontynentach. Perypetie miłosne, zdrady i zbieg wydarzeń, które mają swoje logiczne wyjaśnienie i wzajemnie się zazębiają. Pełne pasji postaci stworzyli Anthony Hopkins, Jude Law i Rachel Weisz. Całość powstała na podstawie sztuki Korowód Arthura Schnizlera.

TVP1, godz. 21.20 Tata Do Pary

Notoryczny podrywacz kontra odnalezione dziecko - skąd my to znamy? A jednak za każdym razem wspomniana formuła sprawdza się w kinie i niesie za sobą mnóstwo zabawnych sytuacji. Scenarzysta Henry wreszcie dostaje szansę wypłynięcia na szersze wody, dodatkowo znajduje się blsiko kobiety, w której bezgranicznie się kocha. Porzuca imprezy i zabiera się do pracy. Niestety nieoczekiwanie w jego mieszkaniu zjawia się 8-letnia córka, owoc romantycznie spędzonej nocy sprzed lat. Czy Henry poradzi sobie z takim wyzwaniem. Jeden z najbardziej znanych i kasowych filmów niemieckich ostatnich lat.

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 06.12.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
PROGRAM TV na weekend 1 i 2 marca 2014. Filmy dla kobiet. Kobiece kino w TV
PROGRAM TV na weekend 1 i ...

Program telewizyjny na weekend 1 i 2 marca 2014. Co obejrzeć w weekend? Filmy dla kobiet w telewizji. Igrzyska Śmierci czy Poradnik Pozytywnego Myślenia? Co wybrać z bogatej oferty tv na weekend ...

PROGRAM TV na weekend 22 i 23 lutego 2014. Filmy dla kobiet. Kobiece kino w TV
PROGRAM TV na weekend 22 i ...

Program telewizyjny na weekend 22 i 23 lutego 2014. Co obejrzeć w weekend? Filmy dla kobiet w telewizji. Rozstanie, Lincoln czy może Legalna Blondynka? Co wybrać z bogatej oferty tv na weekend ...